• BIST 103.235
  • Altın 197,827
  • Dolar 4,7171
  • Euro 5,5018
  • Kars 21 °C
  • Ardahan 19 °C
  • Iğdır 25 °C

AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı Yüksel Güneş

AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı Yüksel Güneş
AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı Vizyon2023 Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Güneş, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Güneş basın açıklamasında ise şu ifadelere yer verdi;

AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı Yüksel Güneş

AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı Vizyon2023 Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Güneş, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Güneş basın açıklamasında ise şu ifadelere yer verdi;

Vizyon2023 Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı

Kars Projeler ve Kalkınma Federasyonu Genel Başkanı

ve DOĞSAD Genel Başkanı Yüksel GÜNEŞ:

KARS HALKI, İŞSİZLİYE VE KALKINMAYA YÖNELİK PROJELERE VE HİZMETE SUSAMIŞTIR.

Aday olmam ve seçilmem halinde, Ankara’yı Kars’a en yakın hale getireceğim.

Çünkü Ankara, Bürokrasinin Merkezi, Projelerin Onay Merkezi, Siyasetin ve Yerel Hizmetlerinde başarıya ulaşmasının da Merkezidir. Ankara’nın da desteğinin alınmasıyla Kars’a yapılacak HİZMETLER en hızlı ve en iyi şekilde hayata geçecektir. Dedi

 

BASIN AÇIKLAMASI

Muhterem Kars halkı, Değerli hemşerilerim, Kıymetli Basın mensupları,

Hepimizin bildiği üzere, Belediyecilik hizmet üretmek demektir. Hizmet üretmek; memleketin derdiyle dertlenmekle, aynı şehirde yaşayan insanların ihtiyaçlarını hesap etmekle, bu doğrultuda proje geliştirmekle, geliştirilen projeleri hayata geçirmek için çalışmakla mümkün olur. Ama unutulmamalıdır ki; hizmet etmek demek önce bu iş için yüreğini ortaya koymak ve herkesi değere layık kardeş olarak bilmek demektir.

Vatandaşa en iyi hizmeti götürmek, onun günlük hayatını kolaylaştırmak, Belediyenin halkının yanında olduğunu hissettirmek, verilen mücadelenin esası ve en önemli boyutudur.

Alt yapı ve üst yapı ile ilgilenmek Belediyenin ve Belediye Başkanının asli görevi olmakla birlikte; vatandaşın kültürel ihtiyaçlarına, sosyal yaşantısına, sportif faaliyetlerine, hatta ve hatta hayatını idame ettirmesine katkı sağlamak Belediyenin ve Başkanın en temel görevleri arasındadır.

Bir belediye için en önemli kaynak hiç şüphesiz o şehrin insanıdır. Dürüst, başarılı, liyakatli, çalışkan ve özverili belediyecilik anlayışı başka kaynaklara muhtaç olmaksızın her işi yapacak kaynağı oluşturacaktır. Belediyesine inanan ve güvenen halkın bu güveni bereket ve dua olarak ortaya çıkacaktır.

Değerli hemşerilerim, Kıymetli Basın mensupları,

Hizmet, bilgi ve birikim gerektirir.

Hizmet, dayanışmayı gerektirir.

Hizmet, ekip olma ruhunu gerektirir.

Hizmet, proje ve iş üreten birinin olmasını gerektirir.

Hizmet, vizyon sahibi olmayı gerektirir.

Hizmet, yönetici vasfının olmasını gerektirir.

Hizmet, Devlet tecrübesinin olmasını gerektirir.

O halde, bir olup, birlik olur isek başarı kendiliğinden gelecektir.

İnanıyoruz ki Kars ve Karslılar her şeyin en iyisine layıktır…

Huzurlu, sağlıklı, müreffeh, eğitimli ve geleceğe ümitle bakan Kars için çalışmak boynumuzun borcudur.

Projelerimle, Yönetici Vizyonumla, Sivil Toplum Kuruluşlarında yaptığım çalışmalar ve Devlet tecrübemle birikim ve donanımımla artık memleketime HİZMET etmek istiyorum.

Değerli hemşerilerim, Kıymetli Basın mensupları,

Yıllardır Kars’a gönderdiğim projelerin hayata geçmesindeki sıkıntıları gördüğüm için Kars ve Karslılar için gerekli olan projelerimi hayata geçirmek adına bizzat siyasetin içine girip hizmete soyunmayı uygun buldum.

Kars’ın yıllardır birikmiş sorunları karşısında benim de, elimi değil bedenimi taşın altına koymam gerektiğini anladım. Doğduğum, ekmeğini yeyip suyunu içtiğim güzel memleketime karşı vefa borcumu ödeme vakti geldi.

Kars ile Ankara arasındaki mesafeleri kısaltmak, Ankara’nın dilinden anlamakla mümkün olur. Karsımızın bütün ihtiyaçları için kaynak bulmak, siyaset ve bürokrasi ile ilgili konuları takip edip, sonuçlandırmak, ihtiyaç duyulan her noktada muhatap bulmak kimi zaman insana yıllar kazandırır. Seçim süresinin 5 yıl olduğu düşünülecek olursa, kaybedilecek bir ay bile ne kadar önemlidir takdir edersiniz. Ankara’yı tanıyan ve Ankara’nın tanıdığı bir Karslı olarak, bu birikimimi şimdiye kadar memleketim için kullandım. Şimdi de belediye başkanı olarak Kars’a faydalı olacağına inandığım bu bağlantıları kullanmak istiyorum.

Değerli hemşerilerim, Kıymetli Basın mensupları,

‘KARS İÇİN, HAYALLERİMİZİ PROJELENDİRDİK, DESTEĞİNİZLE ŞİMDİ PROJELERİMİZİ UYGULAMA ZAMANI’ diyerek çıktığımız yolda, Cenab-ı Hakk’ın yardımını, sizlerin desteğini bekliyor, Kars’ımızın hak ettiği yere gelmesi için, Kars’a Belediye Başkanı olmak istiyorum.

Ak Parti’den Kars Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğumu muhterem Kars halkı, değerli hemşerilerim ve siz kıymetli basın mensupları ile paylaşmak istedim.

Saygılarımla.

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751