• BIST 1.212
  • Altın 480,988
  • Dolar 7,7847
  • Euro 9,2433
  • Kars 1 °C
  • Ardahan -1 °C
  • Iğdır 8 °C

AK Parti Kars Milletvekili Aday Adayı Çetinkaya: Durmak yok hizmete devam

AK Parti Kars Milletvekili Aday Adayı Çetinkaya: Durmak yok hizmete devam
AK Parti Kars Milletvekili Aday Adayı A. Fettah Çetinkaya, “Sloganımız; durmak yok hizmete devam.” dedi.

Volkan KARABAĞ / KARS MANŞET

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkan Yardımcısı ve Ulaştırma, Denizcilik Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın Danışmanlığı görevini yürüten ve 24 Haziran seçimlerinde Kars’tan milletvekili aday adayı olan A. Fettah Çetinkaya, “Aday olalım olmayalım her seçimde olduğu gibi yine köy köy, mahalle mahalle, ev ev dolaşıp aziz halkımızdan oy isteyeceğiz.” diye konuştu.

Bu seçimin diğer seçimlerden çok daha farklı olacağının altını çizen Çetinkaya, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın riyasetinde inşallah 25 Haziran’da yeniden büyük Türkiye’nin şahlanışına şahit olacağız. 24 Haziran’dan sonra Başkanlık sistemine geçilerek vesayetçi sistem tarihin tozlu raflarında yerini alacaktır. Bu seçim diğer seçimlerden çok daha farklı olacak, ya ülke olarak yeniden şahlanışa geçip mazlum ve mağdur halkların ümidi olacağız ya da 2002 Yılından önce yaşadığımız kısır döngülere tekrar döneceğiz. Aday olalım olmayalım her seçimde olduğu gibi yine köy köy, mahalle mahalle, ev ev dolaşıp aziz halkımızdan oy isteyeceğiz. Ankara’da başarılarla dolu bürokratik geçmişimin yanında Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Kars’ın ve Türkiye’nin yüz akı Ahmet Arslan beyin açmış olduğu hizmetler yolunda sizleri temsil etme ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının 2002 yılından bu yana mutfağında çalışan ve projelerin yapılmasında yer alan bir hemşeriniz olarak, edindiğim tecrübe, bilgi ve birikimimle sizi TBMM de temsil ederek kullanmak istiyorum. Doğunun kapısı geleceğe yön verecek tarihi İpek yolunun Anadolu’daki kalbi olan Kars’a hizmet etmek yegane hedefimizdir. Sloganımız Durmak yok hizmete devam.” şeklinde konuştu.

kars-milletvekili-aday-adayi-cetinkaya-durmak-yok-hizmete-devam-(1).jpgkars-milletvekili-aday-adayi-cetinkaya-durmak-yok-hizmete-devam-(2).jpg

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751