• BIST 1.203
  • Altın 482,925
  • Dolar 7,8836
  • Euro 9,2876
  • Kars 11 °C
  • Ardahan 10 °C
  • Iğdır 19 °C

AK Parti Kars Milletvekili Adayı A. Fetah Çetinkaya: "Çözüm odaklı konulara değiniyoruz"

AK Parti Kars Milletvekili Adayı A. Fetah Çetinkaya: "Çözüm odaklı konulara değiniyoruz"
AK Parti Kars Milletvekili Adayı A. Fetah Çetinkaya, 24 Haziran'da yapılacak olan 27. Dönem milletvekilliği seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Volkan KARABAĞ / KARS MANŞET

AK Parti Kars Milletvekili Adayı A. Fetah Çetinkaya Sarıkamış'ta Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret ederek partililerle ve vatandaşlarla istişare etti. Çözüm odaklı konulara değindiklerini belirten Çetinkaya, "Çünkü bu seçimin galibi biz değil halkımız olacaktır, halkımızın düşünce ve önerileri bizler için önem arz ediyor. Tüm halkımızı her gün iftar çayına ve istişareye bekleriz.” dedi.

Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy, İlçe Başkanı Serkant Aykul ve yönetim kurulu üyelerinin de kendisine eşlik ettiği Çetinkaya, köy ziyaretlerine de çıkarak vatandaşlarla bir araya geldi. Çetinkaya, “Vatandaşlarımızı ziyaret edip, sıcak sohbetler gerçekleştirdik. Misafirperverlikleri, ilgi ve alakaları için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Sarıkamış 24 Haziran için kararını vermiş bile. Allah utandırmasın.” diye konuştu.

İlçe merkezinde esnaf ziyaretlerini de gerçekleştiren Çetinkaya, “Esnafımızı gezdik, sokaktaki halkımızla konuştuk, sorunlarına çare aradık. Sıkıntılarına, sevinçlerine paydaş olduk ve inşallah olmaya da devam edeceğiz. 90 bin Şehidi bağrına basan Sarıkamış bize de yüreğinde yer açtı. Teşekkürler Sarıkamış.” ifadelerini kullandı.

ak-parti-kars-milletvekili-adayi-a.-fetah-cetinkaya-cozum-odakli-konulara-deginiyoruz-(1).jpgak-parti-kars-milletvekili-adayi-a.-fetah-cetinkaya-cozum-odakli-konulara-deginiyoruz-(2).jpgak-parti-kars-milletvekili-adayi-a.-fetah-cetinkaya-cozum-odakli-konulara-deginiyoruz-(3).jpgak-parti-kars-milletvekili-adayi-a.-fetah-cetinkaya-cozum-odakli-konulara-deginiyoruz-(4).jpgak-parti-kars-milletvekili-adayi-a.-fetah-cetinkaya-cozum-odakli-konulara-deginiyoruz-(5).jpgak-parti-kars-milletvekili-adayi-a.-fetah-cetinkaya-cozum-odakli-konulara-deginiyoruz-(6).jpgak-parti-kars-milletvekili-adayi-a.-fetah-cetinkaya-cozum-odakli-konulara-deginiyoruz-(7).jpgak-parti-kars-milletvekili-adayi-a.-fetah-cetinkaya-cozum-odakli-konulara-deginiyoruz-(8).jpgak-parti-kars-milletvekili-adayi-a.-fetah-cetinkaya-cozum-odakli-konulara-deginiyoruz-(9).jpgak-parti-kars-milletvekili-adayi-a.-fetah-cetinkaya-cozum-odakli-konulara-deginiyoruz-(10).jpgak-parti-kars-milletvekili-adayi-a.-fetah-cetinkaya-cozum-odakli-konulara-deginiyoruz-(11).jpgak-parti-kars-milletvekili-adayi-a.-fetah-cetinkaya-cozum-odakli-konulara-deginiyoruz-(12).jpg

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751