• BIST 96.347
  • Altın 277,673
  • Dolar 5,7622
  • Euro 6,3722
  • Kars 28 °C
  • Ardahan 24 °C
  • Iğdır 29 °C

Alibeyoğlu KAÜ’nün yeni öğrencilerine önerilerde bulundu

Alibeyoğlu KAÜ’nün yeni öğrencilerine önerilerde bulundu
Kars Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Başkanı Ertuğrul Alibeyoğlu, üniversite yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından Kafkas Üniversitesinde (KAÜ) eğitim hakkını kazanan öğrencilere önerilerde bulundu.

Volkan KARABAĞ / KARS MANŞET

Bu yıl Kars’a gelecek öğrencileri kutlayan Alibeyoğlu: “Uzun ve yorucu bir sınav maratonunu başardınız, doğru ve isabetli bir tercihle Kafkas Üniversitesi ailesine katıldınız. İlimizi tercih edip aramıza katıldığınız için teşekkür ediyor, üstün başarınızdan dolayı sizleri kutluyorum. Üniversiteler, sadece profesyonel meslek sahibi insanların yetiştirildiği yerler olmayıp, çalışma hayatınızda gerekli bilgi, beceri ve yetkinliklerin yanı sıra, kişiliğinizi oluşturacak entelektüel birikimi de sağlayan kurumlardır. Kafkas Üniversitesi de dünyaya açık, analiz yetileri gelişmiş, sosyal iletişim becerileri yüksek, liderlik kabiliyetleri güçlenmiş nitelikli mezunlar yetiştirmeği misyon haline getirmiş bir üniversitedir. Bu bağlamda Kafkas Üniversitesi’ni tercih etmekle en doğru kararı vermiş olduğunuza yürekten inanıyorum.”dedi.

Her bir üniversite öğrencisinin geleceğimizin birer temsilcisi olduğunu da belirten Kars Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Alibeyoğlu: “Kafkas Üniversitesi'nde öğrenim gördüğünüz sürede bizlere emanetsiniz. Yaşadığımız bilgi çağında kampüs içi ve dışı ortamların sürekli öğrenmeyi destekleyecek bir atmosferde olması çok önemlidir. Ayrıca, sizlere iyi bir gelecek sağlamanın yanı sıra, en iyi koşullarda yaşama ve sosyalleşmenizden de tüm Karslılar olarak sorumluyuz. Bu konuda Kars Ticaret ve Sanayi Odası, kampüs dışında siz değerli öğrencilerimizi sürekli gelişen imkanları ile en iyi şekilde ağırlamaya hazır olacaktır. Hayatınızı şekillendireceğiniz bu en önemli evrede, Tüm Kars halkı olarak yanınızda olacağız. İlimizi seçtiğiniz ve Kafkas Üniversitesi ailesine katıldığınız için sizleri tekrar kutluyorum.” şeklinde önerilerde bulundu.

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751