• BIST 1.981,18
  • Altın 777.98187
  • Dolar 13.662
  • Euro 15.4169
  • Kars 2 °C
  • Ardahan 3 °C
  • Iğdır 8 °C

Ankara, KAI-FED Tanıtım Günleri için hazır

Ankara, KAI-FED Tanıtım Günleri için hazır
Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu (KAI-FED) Ankara'da gerçekleştireceği tanıtım günleri ile ilgili Kars, Ardahan, Iğdır da görüşmeler gerçekleştiriyor.

Volkan KARABAĞ

21-24 Ekim 2021 arası gerçekleşecek olan tanıtım günleri nedeni ile Kars, Ardahan ve Iğdır da Federasyon yetkili kişiler, Genel Başkan Dr. Erdoğan Yıldırım'ın öncülüğünde bir dizi ön görüşmeler gerçekleştiriyor.

Kars Valisi Türker Öksüz başta olmak üzere, Iğdır Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim, Ardahan Valisi Hüseyin Öner, Üniversite Rektörleri, Kaymakamlıklar, STK temsilcileri, il ve ilçe siyasi parti temsilcileri ve yörenin esnafları ile görüşmeler devam ediyor. 

Ankara Altındağ Altınpark'ta gerçekleşecek olan tanıtım günlerine yoğun bir katılım ve talep olduğu gelen bilgiler arasında.

Yöresel ürünlerin tanıtılacağı tanıtım günlerine, yörenin sanatçıları, Ozanları, yazarlar ve ses sanatçıları katılacak. Aynı zamanda ise, beyaz eşya ve elektronik eşya çekilişleri gerçekleştirilecek.

Tanıtım günlerinin gerçekleşmesi için yapılan görüşmeler ve etkinliklerin hazır olduğu görünmekte olup tanıtım günlerine, Kars Ardahan, Iğdır, İzmir-İstanbul, Bursa ve Ankara'dan yoğun taleplerin olduğu gözlemleniyor.

Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Dr. Erdoğan Yıldırım'ın öncülüğünde gerçekleşecek olan tanıtım günlerine, katılan tüm hemşehrilerimize çekiliş sonucunda çeşitli hediyeler ve çeşitli elektronik beyaz eşya ürünler verilecek.

Federasyon Genel Başkanı Dr. Erdoğan Yıldırım, görüşmelerin tamamlandığını, Kars Ardahan Iğdır Federasyonu'nun gerçekleştireceği tanıtım günleri için artık hazır olduklarını söyledi.

ankara,-kai-fed-tanitim-gunleri-icin-hazir.jpeg

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim [email protected] Faks : 04742124751