ANKET
Sayın Anket Katılımcıları; Aynı İp Numarasından, Modem Aç kapa yapılarak atılan bir çok oy sistem botları tarafından tespit edilerek gecersiz sayılmaktadır! Anketteki yüzdelerin sık değişmesi bu yüzdendir.Katılımınız için teşekkür ederiz.
Sayın Anket Katılımcıları; Aynı İp Numarasından, Modem Aç kapa yapılarak atılan bir çok oy siste
NÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
GAZETE BAŞLIKLARI

Video Haber
E-POSTA LİSTESİ
PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
2,6125
EURO
2,8325
HAVA DURUMU
Kars -1 / 6 °C
Ardahan -2 / 7 °C
Iğdır 5 / 14 °C
Erzurum -1 / 7 °C
Ankara 4 / 13 °C
İstanbul 10 / 15 °C
İzmir 12 / 17 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars'ın Altı Altın Dolu!

Kars'ın Altı Altın Dolu!

04 Aralık 2010 / 09:43
Atatürk Üniversitesi'nden Prof. Dr. Naci Okçu ile Uşak Üniversitesi'nden Yrd. Doç. Dr. Hasan Akdağ'ın hazırladığı, tarih araştırma kitabında, Kars ve Erzurum'un petrol ve altın yatakları ile dolu olduğu belirtildi.

Salnamede yer alan bilgilere göre Doğu Anadolu’da altından petrole, gümüşten kırmızı taşa kadar onlarca yer altı ve yer üstü madeni bulunuyor.

karsmanset.com

yürek ve ahlak
bahattin şeker
isim yazmasanızda sizi tanıdım özellikle yürek ve ahlak ifadeniz sizi ele verdi haberiniz olsun yarın çayınızı içmeye geleceğim uzun uzun konuşuruz bu meseleyi vesselam görüşmek üzere
07 Aralık 2010 Salı 00:26
Yerin altı
Yerin üstü
Şeker hocam, ilginiz ve iltifatlarınız için teşekkülerimi arzediyorum. Aslında hakkında aynı şeyleri düşündüğümüz sevgili ülkemizi yüceltmek ve bizden sonraki kuşaklara sağlıklı yaşayabilecek bir müreffeh vatan olarak bırakmak arzusundayız, her ikimizde aynı amacın neferleriyiz. Sizlerle anlaşabiliriz, her olumsuzluğumuz çözümlüdür kuşkusuz biliyoruz birçoğunuda ama bu vahşi kapitalızm yokmu bu vahşi kapitalızm. Güzelim Kaz Dağlarını mahvetmek üzere, Karadeniz derelerini ve tabiatını ortadan kaldırmak üzere, tarih dinlemiyor, kültür dinlemiyor, doğa dinlemiyor, Rant için her yol mübah kelle taban dalıyor. Şeker hocam sizin ne kadar iyi niyetli biri olduğunuzu biliyoruz ve çok seviyoruz ama o çağırdıkların varya "Gölge etmesinler başka ihsan istemiyoruz". İnsan aslında yürek ve ahlaktan ibarettir geri kalan bu ikisini taşımak için gerekli olanlardır.
05 Aralık 2010 Pazar 21:24
sadece altımı
antiakp@hotmail.com
sadece altımı üstüde altın dolu bilene anlayana
05 Aralık 2010 Pazar 11:38
doğal yöntemlerle de oluyor şeker kardeşim
bahattin şeker
çevre duyarlılığınız ve insan sağlığına olan hassasiyetiniz nedeniyle sizi tebrik ediyorum. Dediğiniz zehirlere başvurmadan da bulunabiliyor ve işlenebiliyor. Artık bunu gerçekleştirmemekte sizin gibi değerli ve güzel insanlara düşüyor. Ayrıca bir zamanlar 50 yi aşkın balık türünün yaşadığı kars çayının halini, çıldır gölünün halini, etraftaki çöpleri-poşetleri pet şişeleri ve ısrarla çevreye kirletenleri, işhanlarının temizliğini vs. vs. daha çok şey sayabilirim gördüğünüze inanıyorum. Herşeyimiz organik olsun sonuna kadar haklısınız ama malesef karsta gübre kullanmayan çifçimiz, peynire katkı maddesi katmayan mandıracımız, ekmeğe katkı maddesi katmayan fırıncımız varsa bir diyeceğim yok! Yerin altından çok şeyleri görmeniz mümkün değil malesef! Saygılar şeker kardeşim. Organik tarım ve üretim için yapacağınız her etkinliğe şahsım olarak destek vermeye de söz veriyorum. Yeterki yerin üstüne çıkın sizi tanıma şerefine nail olayım!
05 Aralık 2010 Pazar 03:07
Yerin altı
Yerin üstü
Şeker hocam, biz daha üstünden hergün basarak geçtiğimiz altın gibi organik toprağını farketmediğimiz memleketimizin toprağının altından zehirlenerek bulunacak altınının hayalini görmeyelim. gelin bu altın gibi organik toprağı işleyelim ve organik ürünler üretelim etimiz sütümüz balımız ve hertürlü meyvemiz ve sebzemiz organik olsun. yemediğimizide satalım çil çil altınımız olsun.olmazmı
04 Aralık 2010 Cumartesi 21:59
araştırılsın
bahattin şeker
bu bilginin doğruluğu araştırılmalı eğer ciddi bir araştırma komisyonu kurulup üzerine düşülürse kars ve çevresi için kurutuluş demektir. nice araştırma komisyonları için nice masraflar yapılıyor bu inceleme için de yapılma. bütün sivil toplum kuruluşlarını ve yetkileleri bu haber üzerine araştırma yapılması için birlik olmaya ve kamuoyu oluşturmaya davet ediyorum. dolunay derneği yönetim kurulu başkanı
04 Aralık 2010 Cumartesi 11:23