• BIST 1.453
  • Altın 436,492
  • Dolar 7,3762
  • Euro 8,9238
  • Kars -5 °C
  • Ardahan 1 °C
  • Iğdır -2 °C

Avukat Öznur Demirci AK Parti Kars Milletvekili Aday Adayı

Avukat Öznur Demirci AK Parti Kars Milletvekili Aday Adayı
Serbest Avukatlık yapan Öznur Demirci, 24 Haziran Milletvekilliği genel seçimleri için AK Parti Kars Milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Seyfettin DÜZÇAY / KARS MANŞET

Avukat Öznur Demirci, AK Parti Genel Merkezinde Aday Adaylığı başvurusunu yaptığı sırasında eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile görüşerek Kars’ın sorunları ve kendisinin Kars ile ilgili projeleri hakkında istişarelerde bulundular.

Görüşmeden sonra dışarıda bekleyen basın mensuplarına bir açıklama yapan Demirci, “Kars’ın gerçek anlamda ihtiyacı olan bizim gibi gençlerin ve ihtiyacı olan dinamik siyasetin içinde ve siyasete yabancı olmayan bayanların da içinde olabileceği bir listenin olmasını istiyoruz.” dedi.

Öncelikle başta Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’a ve akabinde İl Başkanı Adem Çalkın’a teşekkürlerini ileten Demirci, “Çünkü onlar bizler için bir değerdir. Hele hele özellikle bugünlerde başvurusu yapılan aday adaylarımızın arasında da bir seçim yapacaktır. Onların da fikirleri bizim için çok önemlidir. AK Parti Teşkilatı ve başındaki büyüklerimiz uygun görülürlerse bende bu kulvarda ve bu Kutlu davada olmak isterim.” ifadesini kullandı.

AK Parti Kars İl Başkanlığını da ziyaret eden Avukat Öznur Demirci, Başkan Adem Çalkın ile görüştü. Demirci ile bir süre görüşen Başkan Çalkın, “Davada ister görev alınsın ister alınmasın, bir nefer olarak bizler her zaman hizmet etmeye devam edeceğiz. Avukat Öznur Demirci bizim için partimize müracaat etti, Allah hayırlı uğur etsin.” dedi.

Görüşme hatıra fotoğrafı çekilerek sona erdi.

Avukat Öznur Demirci, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Çiftçi’yi de ziyaret ederek desteklerini bekledi. Başkan Çiftçi’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, aday adaylığının hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

AVUKAT ÖZNUR DEMİRCİ KİMDİR?

1986 yılında Kars’ın Sarıkamış İlçesinde dünyaya geldi. Eğitim ve öğretim hayatına ise Ankara Kazım Karabekir İlkokulunda başladı, Ankara Deneme Süper Lisesi ve sonrasında Ufuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu oldu. 2013 yılından bu yana serbest Avukatlık yapmaktadır. Gençlik ve Adli Yardım Merkezinde gönüllü Avukatlığın yanında, bilirkişilik ve uzlaştırmacı görevlerinde de bulundu.

2016 yılından bu yana Yeni Dünya Vakfı Hukuk İşleri Komisyon Başkanlığı, AK Parti İl Kadın Kolları Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevlerini yerine getiren Demirci, iyi derecede İngilizce ve orta dereceli Almanca bilmektedir.

avukat-oznur-demirci-ak-parti-kars-milletvekili-aday-adayi-(3).jpgavukat-oznur-demirci-ak-parti-kars-milletvekili-aday-adayi-(6).jpgavukat-oznur-demirci-ak-parti-kars-milletvekili-aday-adayi-(7).jpgavukat-oznur-demirci-ak-parti-kars-milletvekili-aday-adayi-(8).jpgavukat-oznur-demirci-ak-parti-kars-milletvekili-aday-adayi-(9).jpgavukat-oznur-demirci-ak-parti-kars-milletvekili-aday-adayi-(4).jpgavukat-oznur-demirci-ak-parti-kars-milletvekili-aday-adayi-(5).jpgavukat-oznur-demirci-ak-parti-kars-milletvekili-aday-adayi-(1).jpgavukat-oznur-demirci-ak-parti-kars-milletvekili-aday-adayi-(2).jpg

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751