• BIST 1.210
  • Altın 483,990
  • Dolar 7,8553
  • Euro 9,2901
  • Kars 7 °C
  • Ardahan 6 °C
  • Iğdır 11 °C

Bakanımızın eli her yerde, Kars Fen Lisesine kitap setleri öğrencilere dağıtıldı

Bakanımızın eli her yerde, Kars Fen Lisesine kitap setleri öğrencilere dağıtıldı
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’a Kars Fen Lisesi’nden 430 teşekkür.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın lise öğrencilerine gönderdiği üniversiteye hazırlık kitap setleri öğrencilere teslim edildi.

Kars Fen Lisesinde öğrenim gören 430 fen liseli öğrenci, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’a şükranlarını ilettiler. Kars Fen Lisesi öğrencileri yapılan törenle üniversiteye hazırlık kitap setlerini teslim aldılar.

Kars Fen Lisesi 12. Sınıf öğrencilerinden Taner Emre Gönen: “Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Ahmet Arslan Beyefendi’ye çok teşekkür ediyoruz. Onun varlığı ve bizlere olan katkısı benim gibi sınava hazırlanan arkadaşlarımıza müthiş derecede enerji vermektedir. Sayın bakanımıza göndermiş olduğu hazırlık kitap setleri için çok teşekkür ediyoruz. Ben ve arkadaşlarım bu desteklerle çok mutlu oluyoruz. Bu desteklere bizler de çalışarak ve iyi bir üniversite kazanarak cevap vereceğiz. Tekrar sayın bakanımıza şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

Kitapların tesliminden sonra öğrenciler hatıra fotoğrafı çekildi.  

bakanimizin-eli-her-yerde,-kars-fen-lisesine-kitap-setleri-ogrencilere-dagitildi-(2).jpgbakanimizin-eli-her-yerde,-kars-fen-lisesine-kitap-setleri-ogrencilere-dagitildi-(3).jpgbakanimizin-eli-her-yerde,-kars-fen-lisesine-kitap-setleri-ogrencilere-dagitildi-(4).jpgbakanimizin-eli-her-yerde,-kars-fen-lisesine-kitap-setleri-ogrencilere-dagitildi-(5).jpgbakanimizin-eli-her-yerde,-kars-fen-lisesine-kitap-setleri-ogrencilere-dagitildi-(6).jpgbakanimizin-eli-her-yerde,-kars-fen-lisesine-kitap-setleri-ogrencilere-dagitildi-(1).jpg

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751