• BIST 1.127
  • Altın 506,033
  • Dolar 8,2748
  • Euro 9,7182
  • Kars 16 °C
  • Ardahan 14 °C
  • Iğdır 20 °C

Başkan Karaçanta’dan “Sıcak Yuva Tok Karın” buluşması

Başkan Karaçanta’dan “Sıcak Yuva Tok Karın” buluşması
Kars Belediye Başkanlığı’nca finanse edilen “Sıcak Yuva Tok Karın” evde bakım hizmeti kapsamında bakımları yapılan 29 kişiyle iftar yemeğinde bir araya gelindi.

Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, eşi Figen Karaçanta, başkan yardımcıları, özel kalem müdürü, Evde Bakım hizmet sorumlusu ve birim personellerinin katıldığı iftar buluşması anlamlı görüntülere sahne oldu.

Aile ortamında geçen buluşmada Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta ile sohbet eden vatandaşlar hem fikir alış-verişinde bulundular ve sorunlarını ilettiler. Karşılıklı muhabbetin kurulduğu iftar yemeği anlamına binaen sorunların çözümü, hem dert olma ve paylaşma kültürünün de en güzel örneklerinden birini oluşturdu.

Kendileri adına düzenlenen yemek daveti için Başkan Karaçanta’ya teşekkür eden vatandaşlar, çok memnun olduklarını belirterek, aldıkları bakım, sağlık ve temizlik hizmeti için de ayrıca teşekkürlerini ilettiler.

Başkan Karaçanta da, “Bizler Belediye olarak sosyal sorumluluk çerçevesinde hareket etmekteyiz. Bizlerin görevi sizlerin yanında olmak, sorunlarıyla bütünleşmek ve sorunları çözüme kavuşturmaktır. Sizlerin mutluluğu bizlere güç vermektedir. Hizmetlerimizde asl olan vatandaş memnuniyeti özellikle de bu anlamlı iftar buluşmasında bütünleşmiştir. Sizleri görmek ve yüzlerine yansıyan mutlulukları hissetmek gerçekten de bizleri son derece memnun etmiştir.” dedi.

baskan-karacanta’dan-“sicak-yuva-tok-karin”-bulusmasi-(1).jpgbaskan-karacanta’dan-“sicak-yuva-tok-karin”-bulusmasi-(2).jpgbaskan-karacanta’dan-“sicak-yuva-tok-karin”-bulusmasi-(3).jpgbaskan-karacanta’dan-“sicak-yuva-tok-karin”-bulusmasi-(4).jpgbaskan-karacanta’dan-“sicak-yuva-tok-karin”-bulusmasi-(5).jpgbaskan-karacanta’dan-“sicak-yuva-tok-karin”-bulusmasi-(6).jpg

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751