• BIST 1.205
  • Altın 481,648
  • Dolar 7,8800
  • Euro 9,2849
  • Kars 2 °C
  • Ardahan 4 °C
  • Iğdır 10 °C

Çetinkaya: "Milletimiz, kirli oyunu bozdu"

Çetinkaya: "Milletimiz, kirli oyunu bozdu"
AK Parti'den Kars 3. sıra Milletvekili adayı A.Fetah Çetinkaya, seçim sonrası bir açıklama yaparak, "Milletimiz, 24 Haziran’daki seçim sürecini çok iyi yorumlayarak hem Türkiye’nin önünü açtı hem de milletimiz üzerinde oynanan kirli oyunu bozdu." dedi.

Çetinkaya'nın yaptığı açıklama şöyle:

Saygıdeğer Hemşehri'lerim; 
Milletimiz, 24 Haziran’daki seçim sürecini çok iyi yorumlayarak hem Türkiye’nin önünü açtı hem de milletimiz üzerinde oynanan kirli oyunu bozdu.
Milletimiz yüksek feraset sahibi bir yapıya sahiptir.
O, kendisini kimin yöneteceğini, kimi tercih edeceğini bilir. Kendisine layık idarecilerini seçer.
Milletimiz,Hamd olsun, Liderimiz Sn Recep Tayyip Erdoğan'ı Türkiye’nin ilk Başkanı yaparak samimiyetini sandıkta göstermiştir.Milletimizin serbest iradesine saygı duymak demokrasiye ve hukuka saygının gereğidir. Milletimiz 24 Haziran’da istikrarı,huzuru, güveni, kardeşliği ve birliği seçti. 2023-2051 ve 2071 li hedeflere AK Parti hükümeti ile barış ve güven içerisinde ulaşmayı hedefledi. Milletimiz vatan bayrak millet diyerek ülkemizin uygar medeniyetlerle yarışabilmesi için birbirine hasım nazarı ile bakan ideolojik siyaset anlayışından sıyrılarak, AK Parti şemsiyesi altında buluştu.
Milletimiz dünyaya demokrasi dersi verdi.
Tekrarlamakta fayda görüyorum,
24 Haziran'dan itibaren Ak Parti'nin yeni hedefleri vardır,Bunlardan en önemlisi birlik, beraberlik ve kardeşlik süreci içerisinde tüm Türkiye’yi kucaklamak ve muassır medeniyetlere doğru yol almak...
Bilindiği üzere 24 Haziran seçimleri için sıkı bir maraton'a girmiştik.
Büyük bir aşk ve dava'ya olan sadakat ile gece gündüz demeden, yağmur çamur demeden çalıştık, sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmadık.
Bu çalışmaları yalnız başımıza değil, bizler ile her daim beraber olan 
İl Başkanımız,Belediye Başkanlarımız,İlçe Başkanlarımız, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, Muhtarlarımız, Aday adayı arkadaşlarımız,küçükten büyüğe Ak kadrolarımız,Halkımız ve özellikle her an, her yerde yanımızda olan Sarıkamış Belediye Başkanımız Sn Göksal Toksoy, Sarıkamış İlçe Başkanımız Sn Serkant Aykul, Sarıkamış Kadın Kollarımız, Sarıkamış Gençlik Kollarımız ve her zaman Ak Parti'nin seçim kalesi olan ve bu seçimlerde'de oy potansiyelini koruyan gurur kaynağımız olan Sarıkamış halkımız ile gerçekleştirdik.Şehitler diyarına teşekkür ederim.
Öncelikle herşeyin hayırlısı diyerek çıktığımız bu yolda 3.sıra adayı olan bizler,belki seçilemedik ama kendimi onlardan ayrı görmediğim Sn Bakanımız Ahmet Arslan'ı ve Sn Yunus Kılıç beyfendileri çok şükür meclise gönderdik. Sn Bakanımız Ahmet Arslan'ın azmi ve projeleri, Sn Yunus Kılıç hocamızda işinin ehli biri olarak Kars ve ilçelerini en iyi şekilde temsil edeceklerine kimsenin şüphesi olmasın.
Bu vesile ile herkesten hakkını helal etmesini istiyorum. 
Tabiki bu helallik,bir ayrılık değil, aksine daha sıkı bir birliktelik ile bağlılıktır.
Biz dava'nın neferiyiz bizimkisi şahsi İkbal davası değil, bundan böylede Kars ve Kars'lıya Ankara’da hizmet etmeye devam edeceğiz
Her zaman Milletvekillerimizin yanında,halkımızın ve davamızın hizmetinde olacağız.
Sevgili halkımız 7/24 bana ulaşabilecekleri gibi Ankara’da bir evlerinin olduğunuda unutmasınlar.
Allah'a Emanet Olunuz...
A.Fetah ÇETİNKAYA

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751