ANKET
Sayın Anket Katılımcıları; Aynı İp Numarasından, Modem Aç kapa yapılarak atılan bir çok oy sistem botları tarafından tespit edilerek gecersiz sayılmaktadır! Anketteki yüzdelerin sık değişmesi bu yüzdendir.Katılımınız için teşekkür ederiz.
Sayın Anket Katılımcıları; Aynı İp Numarasından, Modem Aç kapa yapılarak atılan bir çok oy siste
NÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
GAZETE BAŞLIKLARI

Video Haber
E-POSTA LİSTESİ
PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
2,6005
EURO
2,8175
HAVA DURUMU
Kars -1 / 8 °C
Ardahan -2 / 9 °C
Iğdır 5 / 15 °C
Erzurum -1 / 8 °C
Ankara 3 / 13 °C
İstanbul 8 / 13 °C
İzmir 9 / 16 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cübbeli Ahmet Hoca'dan Haydar Baş'a Sert Tepki

Cübbeli Ahmet Hoca'dan Haydar Baş'a Sert Tepki

13 Ocak 2013 / 17:13
Kamuoyunca Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü Haydar Baş'a taş attı.

 

Cezaevinden çıktıktan sonra Lalegül FM aracılığıyla sohbetlerine devam eden Cübbeli Ahmet Hoca, BDP (Bağımsız Türkiye Partisi) Genel Başkanı Haydar Baş'a yüklendi.

HZ. ÖMER'E İFTİRA ATARSAN SONUN BÖYLE OLUR

İsim vermeden Haydar Baş'ın kendisini çok kıskandığı ileri süren Cübbeli Ahmet Hoca, "'Kimse beni dinlemiyor' diye sızlanıyor. Sen Hz. Ömer'e iftira atarsan seni kim dinler" diye konuştu.

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut
Ünlü şöyle devam etti;

KENDİ KENDİNE GELİN GÜVEY OLUYOR

" Şimdi sahtekarlar var. Müteseyyihler var. Ne demek, şeyhlik taslıyorlar. Bir tanesi var başına kasketi geçirmiş boynuna da kravatı takmış benimle uğraşmaya başladı. Önceden de benimle uğraşıyordu ama gizliden yapıyordu. Şimdi adres vererek yapıyor. 'Ya işte Cübbeli diye biri var, sarık takmış cübbe giymiş, sakal uzatmış, baston kullanmış. Millet onu dinliyor beni dinlemiyor. Benim sakalım kısa diye mi beni dinlemiyor. ' Meseleye bak ya. Sen Hz. Ömer'e iftira atarsan, millet seni dinler mi? Ben mürşide bağlıyım. O zaman millet gelir. Sen milletin kalbini yönetemezsin ki. Kendi kendine kalkıp ben Şeyh oldum dersen, rengin ortaya çıkar. İşte sen böyle devam edersen Allah da seni rezil eder."

mertkaya@gmail.com
metin Erkaya
Cübbeli özetle şunu söylüyor." Haydar Baş Şeyhi tarafından kovulmuştur. Kendi kendini şeyh ilan etmiştir. Eski tarikat ehli insanlar bunu bilir. Yani sahte şeyhtir." Gerçektende Kadiri şeyhlerinden Hayri babanın bilinen 8 erkek 1 kadın halifesi arasında haydar baş yoktur. Hayri baba vefat edince kendine bağlı gençleri gönderip şeyhin cenazesini aldırmış kendi evinin yakınlarına gömdürmüştür. Bunuda şeyhin şeyhliğini kendine bıraktığının delili gösterip kendini şeyh ilan etmiştir. Böylece İmamhatipte dinkültürü öğretmeniyken, 4 kadın 20+ çocuklu medya patronluğuna olan macerası başlamıştır.
13 Mart 2013 Çarşamba 16:12
Önce kendi ayıbına bak
Sinan Şeyhoğlu
Cübbeli Ahmet hoca (Ahmet Mahmut Ünlü) ehl-i sünnetten değildir. Zira HZ. Adem aleyhisselamı Ülul Azm Peygamber olarak görmez. (İTİKAT Risalesi Sayfa 7). Oysa ki Ehl-i sünnet alimlerinin kitaplarında Hz. Adem aleyhisselamın Ulul azm peygamberlerden olduğu yazmaktadır. Mesela Mevlana Halid-i Bağdadi hazretlerinin İtkadname adlı kitabında şöyle yazar: (Ülül'azm Peygamberler, Âdem, Nuh, İbrâhîm, Mûsâ, Îsâ ve Muhammed Mustafâdır. )Ehl-i sünnet olmayan biri, bir başka ehl-i sünnetten olmayan kişiyi eleştiriyor. kişi önce kendi ayıbına bakmalı
28 Şubat 2013 Perşembe 10:16
aklını yitirmiş
mustafa beşik
aklını yitirmişsin cübbeli cübesiz allah için itiraf et içerde sen kime nasıl bir vaadde bulundun ben bunları yapacam kaç paraya yada kaç ... yazmıyayım . BELLİDİR Kİ İÇERDE KENDİNİ SATMIŞSIN SEN NE İMAM AZAM GİBİ OLURSUN NEDE ONUN YOLUNDA GİTTİĞİNİNİ İDAA EDERSİN SEN FETOŞUN ABD NİN YOLUNDASIN SANA UĞURLAR OLSUN AKILSIZ...
18 Ocak 2013 Cuma 16:44
gerçek iftira hangisidir?
ahmet mıthat
haydar baş ın kimse beni dinlemiyor!!sözünün muhatabı oy vermeyen halktır,rakibi diğer partilerdir sana ne oluyor!??hz ömer e iftirayı kim atmıştır?kimsenin haddine değildir.ama gadirhum hutbesini ahmed bin hambel ve imamı azam eserlerinde dile getirdiği halde (hz peygamber orada benden sonra ali yi başa getirin der) senbunu halka anlatmazsan sen ehlibeyte hz ali ye iftira etmiş olmazmısın?
18 Ocak 2013 Cuma 12:09
VAYYYY BEE
ANGARALI YUNUS
SIALARIN KATLI VACIPTIR SURIYEDE ISYANDA OLENLER SEHITTIR DEMEDINMI EY AKLI EVVEL . ISLAMIN NERESINDE NA HAK YERE ADAM OLDURMEK COCUK KATLETMEK OLMUS INSANIN BOGAZINI KESMEK CATILARDAN TESLIM OLAN INSANLARI ATMAK CAIZDIR EEEEY AKLI UCKURUNDA AKILLI ADAM MURSIDINE SORSALARDI NE DERDI BU SENIN VERDIGIN FETVALARA . KENDI MURSIDINE IFTIRA EDEN ADAM SENDEN OLSA OLSA PAPAZ OLUR CUBBELI SINDEN HEMDE
18 Ocak 2013 Cuma 11:41