• BIST 1.127
  • Altın 499,625
  • Dolar 8,2591
  • Euro 9,6937
  • Kars 3 °C
  • Ardahan 2 °C
  • Iğdır 9 °C

Erdoğan Yıldırım AK Parti Kars Milletvekili Aday Adayı

Erdoğan Yıldırım AK Parti Kars Milletvekili Aday Adayı
Kars’ın tanınmış başarılı işadamı, Kars Ardahan Iğdır (KAI) Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, 24 Haziran Milletvekilliği genel seçimleri için AK Parti Kars Milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Volkan KARABAĞ / KARS MANŞET

AK TEŞKİLATLARLA AK YARINLARA

AK Parti İl Teşkilatının, Adem Çalkın başkanlığında önemli çalışmalara imza attığını ve bunu yakinen takip ettiklerini söyleyen Erdoğan Yıldırım, asl olanın AK Parti’nin hizmetteki aşkını yaşamak, yaşatmak ve gelecek nesillere taşımak olduğunu dile getirdi. Bunun da el birliği ile çalışmaktan geçebileceğine dikkat çeken Yıldırım, aday adaylığının ülkemize, Kars’a ve Karslıya hayırlı olması temennisinde bulundu. Yıldırım, “Geçmişinde hakkını vermek gerekiyor. Ben buna inanıyorum. Emeği geçen tüm milletvekillerimize, tüm teşkilat başkanlarımıza, teşkilat mensuplarına ve gerçekten hep gece-gündüz AK Parti’nin arkasında olan seçmenine de siz değerli basın mensuplarına da çok teşekkür ediyorum. Bu bir gönül işidir, Kars’ını sevme işidir:” diye konuştu.

SAYIN BAKANIMIZ KARS İÇİN BİR ŞANSTIR

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın Kars için bir şans olduğunu vurgulayan KAI Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, “Allah cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan, Başbakanımız sayın Binali Yıldırım’dan razı olsun. Ahmet Arslan gibi bir değeri fark edip Kars’ımızı ödüllendirmiştir. Bakanımız Ahmet Arslan, bir yandan kendi ili Kars’a zaman ayırırken diğer yandan da hem ülkemizin önemli projelerini sürdürüp hem de dünyaya açılmamızı sağlıyor. Duruşu, inancı, fikri ve zikriyle Karslıların kendisiyle gurur duyup örnek aldığı sayın Bakanımız Ahmet Arslan’a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Allah her zaman yar ve yardımcısı olsun.” dedi.

ASL OLAN ÜLKEMİZDİR

AK Parti saflarında ülkemize hizmet eden her kademedeki fedakar cefakar olanlara teşekkür eden Yıldırım, “Geleceğimiz için, Türkiye’miz için, evlatlarımız için hizmete aday oyan tüm aday adayı arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Herkese de teşekkür etmek lazım burada emeği geçen en alttan en üste herkese. Daha önceki milletvekillerine de, daha önceki teşkilatlara da teşekkür etmek lazım.” dedi.

SAYIN ERDOĞAN’I BAŞKAN YAPACAĞIZ

Yıldırım konuşmasını şöyle sürdürdü:

“İçinde bulunduğumuz bu kritik süreçte bir yandan dış güçler diğer yandan da terör odakları ülkemizin etrafına çullanmış durumdalar. Var güçleriyle ülkemizi bölmek için uğraşıyorlar. Birlik ve beraberliğimi bozmak, huzursuzluk yaratmak için çabalıyorlar. Ama hesaba katmadıkları bir şey var ki o da sayın Cumhurbaşkanımız vatan, millet, devlet ve bayrak aşkı. Dik duruşu, sağlam adım atması, sağlıklı kararlarıyla ülkemizi dünyanın sayılı ülkeleri arasına almıştır. Dünyanın en cesur ve birikimli devlet başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bizlerde hayatın her kademesindeki fertler olarak sayın cumhurbaşkanımıza destek veriyor ve arkasında durarak gücüne güç katıyoruz. Kendisi de ‘Ben bu gücü milletimden alıyorum’ diyerek bizlere olan güvenini her fırsatta dile getiriyor. Bizlerde kendisine sonsuz güveniyor ve desteğimizi her platformda veriyoruz. Önümüzdeki 24 Haziran seçimlerinde de cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yaparak dünyaya bir kez daha Türkiye’nin ve Türk milletinin gücünü göstereceğiz. ALLAH bu cennet ülkemizi korusun. Allah, ülkemiz üzerinde kötü emelleri olan iç ve dış mihraklara fırsat vermesin.”

ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ

Tüm şehitlerimizi rahmetle andığını belirten Erdoğan Yıldırım, “Ülkemiz 15 Temmuz’da tarihinin en büyük ihanetini gördü. Bu cennet vatanımızda beslenip büyüyenler 15 Temmuz’da tankların namlularını halkımızın üzerine uzattılar. Havadan ve karadan kahpece saldırılarla insanlarımızı şehit ettiler. Bu kalleşçe ihanetin vuku bulduğu 15 Temmuz’da yüzlerce şehit verdik. 15 Temmuz şehitlerimizi ve ülkemizin bekası için canını seve seve veren bütün şehitlerimizi rahmetle anıyorum:” dedi.

Erdoğan Yıldırım ayrıca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakan Binali Yıldırım’a ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’a ülkemize ve Kars’a verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751