• BIST 1.214
  • Altın 479,605
  • Dolar 7,7712
  • Euro 9,1921
  • Kars 15 °C
  • Ardahan 13 °C
  • Iğdır 19 °C

Kars bizim, bakan bizim

Kars bizim, bakan bizim
Esnaf ziyareti yapan Bakan Arslan’a Karslılar ‘Kars bizim, bakan bizim’ diyerek sahip çıktı.

Volkan KARABAĞ / KARS MANŞET

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Halitpaşa ve Kazımpaşa Caddelerinde esnaf ziyaretinde bulundu. 24 Haziran seçimleri öncesinde Karslıların, ‘Kars bizim, bakan bizim’ diyerek Bakan Ahmet Arslan’a sevgi gösterilerinde bulunmaları dikkat çekerken, Bakan Arslan ile fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşlar ise adeta bir birleriyle yarıştı.

Bakan Ahmet Arslan’ı esnaf ziyaretinde yalnız bırakmayan vatandaşlar, Türkiye’nin en önemli Bakanlığı’nın Kars’a verilmesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kars’a verdiği değer olduğunu ve 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vereceklerini ifade ettiler.

Yaklaşık 25 yıl sonra Kars’a çok önemli bir bakanlığın verildiğini anımsatan vatandaşlar, “Kars bizim, bakan bizim. Bize düşende Kars’ın bakanına, Kars’ın evladına destek olmaktır. Bizlere yakışan budur. Bakanımız sayesinde hizmet alıyoruz. Kars devletin yatırımlarından en büyük payı alıyor. Projesi olan, dünya projeleri olan bir bakanımız var. Bizler yapılanı unutmayız. Bakanımıza her türlü desteği vereceğiz. Allah utandırmasın” diyerek Bakan Ahmet Arslan’a sahip çıktılar.

Halitpaşa ve Kazımpaşa caddelerinde esnafı ziyaret eden Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, esnafa hayırlı işler temennisinde bulundu. Bakan Arslan, sorun ve sıkıntıları olan vatandaşları da tek tek dinledi. Vatandaşların sorunlarını tek tek not aldırdı.

kars-bizim,-bakan-bizim-(1).jpgkars-bizim,-bakan-bizim-(2).jpgkars-bizim,-bakan-bizim-(3).jpgkars-bizim,-bakan-bizim-(4).jpgkars-bizim,-bakan-bizim-(5).jpgkars-bizim,-bakan-bizim-(6).jpgkars-bizim,-bakan-bizim-(7).jpgkars-bizim,-bakan-bizim-(8).jpgkars-bizim,-bakan-bizim-(9).jpgkars-bizim,-bakan-bizim-(10).jpgkars-bizim,-bakan-bizim-(11).jpgkars-bizim,-bakan-bizim-(12).jpgkars-bizim,-bakan-bizim-(13).jpg

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751