• BIST 1.529
 • Altın 410,706
 • Dolar 7,3857
 • Euro 8,9199
 • Kars -8 °C
 • Ardahan -8 °C
 • Iğdır 3 °C

Kars Devlet Hastanesinde tayin dönemi

Kars Devlet Hastanesinde tayin dönemi
Kars Devlet Hastanesinde Görev yapan Uzman hekimler tayin dönemiyle birlikte birer birer ilimizden ayrılıyor.

 Kars Devlet Hastanesi’nde çeşitli branşlarda çalışan Uzman hekim kadrosunda görevli doktorlar tayin dönemiyle başka illere gidecekleri için Kars’tan tek tek ayrılmaya başladılar.

 

Ortopedi Uzmanı Uz. Dr. Faruk Buğlak,.Kardiyoloji Uzmanı Uz. Dr. Yasemin Turan Bozkaya, Radyoloji Uzmanı Ali Koç başta olmak üzere yaklaşık 10 dalda hizmet veren uzman hekimlerir bir kısmı ilimizden ayrıldı bir kısmı da yakında ayrılacaklar.

 

Son olarak Radyoloji Uzmanı Uz. Dr. Ali Koç’a mesai arkadaşları tarafından geçtiğimiz bir restorantta veda yemeği düzenlendi.

 

TÜRK SAĞLIK SENDEN VEFA ÖRNEĞİ

Türk Sağlık Sen Kars Devlet Hastanesi İşyeri temsilcileri Yakup Çağrı Arısoy ve İsmail Çetinkaya’nın organize ettiği yemeğe Uz. Dr. Ali Koç eşi Uz. Dr. Gül Koç’un yanısıra yaklaşık 25 kişi katıldı.

 

Yemek sonrası Türk Sağlık Sen Kars Şube Sekreteri Murat Şanlı Kars’ta yaptığı hizmetleri için Uz. Dr. Ali Koç’a bir teşekkür plaketi takdim etti.

 

Şanlı burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Değerli Hekim arkadaşımız Kars’ta hizmet verdiği zaman zarfında taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmış hizmet anlayışı tavır davranışlarıyla Kars halkının yanı sıra çalışma arkadaşlarının da gönlünde kalıcı bir yer edinmiştir. Kendisinin Kars’tan gidişi bizler adına ne kadar büyük bir kayıpsa da gideceği yerde hizmet vereceği insanlar için o ölçüde kazançtır. Kendisine ilimize ve sendikamıza verdiği katkılardan dolayı teşekkür ederim” dedi.

 

Dr Ali Koş ise, “Böyle anlamlı bir gecede plaketle onurlandırmak beni duygulandırdı. Gerek Kars halkını gerekse çalışma arkadaşlarımı çalıma hayatım boyunca unutamayacağım.

Buradan iyi duygularla ayrılıyorum ve her zaman bu şehri ve insanlarını yad edeceğim. Türk Sağlık Sen’in gösterdiği bu vefayı unutmayacağım. Kars şubesi yönetiminin çalışma hayatımıza katkılarını bizzat gözlemledim ve umuyorum ki gittiğim yerde Türk Sağlık Sen yöneticileri ile aynı diyalog ve iş birliği içerisinde olacağım. Bu sendikanın bir üyesi olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

 

Yemek sonrası çalışanlar bolca hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 • Yorumlar 1
  UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751