ANKET
Sayın Anket Katılımcıları; Aynı İp Numarasından, Modem Aç kapa yapılarak atılan bir çok oy sistem botları tarafından tespit edilerek gecersiz sayılmaktadır! Anketteki yüzdelerin sık değişmesi bu yüzdendir.Katılımınız için teşekkür ederiz.
Sayın Anket Katılımcıları; Aynı İp Numarasından, Modem Aç kapa yapılarak atılan bir çok oy siste
NÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
GAZETE BAŞLIKLARI

Video Haber
E-POSTA LİSTESİ
PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
2,5975
EURO
2,8245
HAVA DURUMU
Kars -4 / 10 °C
Ardahan -4 / 9 °C
Iğdır 2 / 16 °C
Erzurum -4 / 10 °C
Ankara 7 / 15 °C
İstanbul 12 / 21 °C
İzmir 13 / 20 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yenişehir Yenilendi

Yenişehir Yenilendi

04 Haziran 2010 / 20:55
Kars merkez Yenişehir Ana Okulu'nda, Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği öğrencilerinin girişimleriyle yapılan dış cephe resimleri ve ihate duvarı açılışı renkli görüntülere sahne oldu
Kars merkez Yenişehir Ana Okulu’nda, Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği öğrencilerinin girişimleriyle yapılan dış cephe resimleri ve ihate duvarı açılışı renkli görüntülere sahne oldu.
Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği proje temsilcisi öğrencileri Ülkü Karabıyık, Şükran Kaba, Emine Kaplan, Rukiye Coşkun, Semanur Aktaş, Topluma Hizmet Uygulamaları Dersi kapsamında Karslı esnaflar ve yerel yönetimlerle diyalog kurarak kampanya başlattılar.
Topluma Hizmet Uygulamaları Dersi rehber hocası Aytekin Alibeyoğlu öncülüğünde işe koyulan öğrencile Kars Belediyesi, Dereciler Petrol, Gür İnşaat, Doğuş Pastanesi, Cihangir Mobilya, Öz Kervansaray Otel yöneticilerinin de destekleri alarak önemli bir projeye imza attılar.
Proje grubu temsilcileri; yaptıkları projenin sadece bu okul için değil fiziksel şartlarının iyileştirilmesine ihtiyacı olan tüm okullara yapılacak çok küçük desteklerle fiziki şartlarının iyileştirilmesi ve örnek çalışmaların yapılması gerektiğine dikkat çektiler.
Öğrenciler, böyle güzel çalışmaların devamının gelmesi için Kafkas Üniversitesi Eğitim Fakültesi’ni bilgilendirmeye yönelik bir panel sunacaklarını söylediler. Ayrıca, Okul Müdürü ve öğrenciler bu anlamlı davranışlarından dolayı proje temsilcilerine teşekkür ettiler.
Okul Öncesi Öğretmenliği proje temsilcisi Ülkü Karabıyık’ın konuşmasından sonra açılışa geçildi. Açılış; Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, Kafkas Üniversitesi Prof. Dr. Cevdet Bozkuş, Milli Eğitim Şube Müdürü Yener Kaya, Okul Müdürü Hasan Barış tarafından yapıldı.
Açılıştan sonra davetliler okul çevresinde yapılanları yerinde incelediler.
(BA-BA-S) KARS (KHA)
 

Helal olsun!!!
Enes KAPLAN
başka illerden öğrenciler gelip sizin okullarınızda emek sarfetsinler sizin çocuklarınız için uğraşsınlar sizin konuştuğunuz laflara bakın yazııııkkk ya değmez ama, çocuklarımız için.helal olsun çok güzel olmuş.ellerinize sağlık.
09 Haziran 2010 Çarşamba 11:28
emeğe saygıya bak
emine-ülkü
biz yaptığımız işi gayet önemsiyoruz..herşeyin en iyisi için uğraşıyoruz.bizim kılık kıyafetimiz hiç kimseyi enterese etmez.yazdıklarınız hiçte tutarlı değil.lütfen bizimle değil yaptığımız işle ilgileniniz..ayrıca bu fotograflar orada olan misafirlerimizin bir kaçının fotoğrafı..
08 Haziran 2010 Salı 17:15
kuran kursu açılışı gibi
uzaktaki karslı
Yukarıdaki fotoğrafa bakınca kuran kursu açılışı gibi bir manzara var. okul bahçesine duvar yapılmış, açılışa gidenlere bakın. sanki fabrika açılışı.
07 Haziran 2010 Pazartesi 08:23