• BIST 1.378
 • Altın 454,757
 • Dolar 8,1215
 • Euro 9,6955
 • Kars -1 °C
 • Ardahan -3 °C
 • Iğdır 7 °C

Kars öğrencilere yardım.

Kars öğrencilere yardım.
Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş'un eşi Nurhayat Bozkuş Halime Arslan Yıldız Çocuk Yuvası'nda barınan korunmaya muhtaç çocuklara Yılbaşı öncesi kışlık giyecek yardımında bulundu..

 Kars Belediye Başkanvekili İsrafil Çakaz, Belediye Meclis Üyesi Orhan Özyılmaz ve Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş'un eşi Nurhayat Bozkuş ile birlikte Halime Arslan Yıldız Çocuk Yuvası'nda barınan korunmaya muhtaç çocuklara Yılbaşı öncesi kışlık giyecek yardımında bulundular.

  Belediye Başkan Vekili İsrafil Çakaz kışlık giyecekleri ve hediyeleri çocuklara vererek belediyenin her zaman yuvada kalan çocukların yanında olduğunu belirtti. Çakaz, “Belediyemiz ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Derneği ile birlikte hayırsever vatandaşlarımızın da desteği ile her zaman bu çocuklarımıza yardımlarda bulunuyoruz. Bu çocuklar kimsesiz değillerdir ve bizim çocuklarımızdır. Devletimiz ve belediyemizde her zaman onlara sahip çıkmaktadır. Bu tür yardımlardan Belediye Başkanımız son derece duyarlıdırlar. Yardımlarımız ve desteklerimiz her zaman devam edecektir” dedi.

  Korunmaya Muhtaç Çocuklar Dernek Başkanı Nihat Nebioğlu da, maddi durumları iyi olan işadamlarımızın korunmaya muhtaç çocuklara destek vermeleri gerektiğinin öneminde değinerek, “Hali vakti yerinde olan insanlarımızdan burada yaşayan çocuklarınıza destek vermelerini istiyoruz. Çocuklarınızın burada bir aile ortamda yaşamalarından yanayız. Burada da gözlemlediğiz gibi korunmaya muhtaç çocuklarımız burada bir aile ortamında yaşamaktadırlar. Sadece hediyeler vermekten öte manevi olarak ta çocuklarımızın yanında olmalıyız. Devletimiz zaten her zaman çocuklarımızın yanındadır. Tüm ihtiyaçları karşılanıyor. Ama her şeyi Devletten beklememek gerekir” diye konuştu. 

  Çocukların aldıkları hediyelerden dolayı duydukları mutluluk gözlerinden okundu. Hediyelerin dağıtılmasının ardından Halime Arslan Yıldız Çocuk Yuvası Müdürü Adem Yurdakul, ziyaretçilere yurdu gezdirerek bilgi verdi.

 • Yorumlar 21
  UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751