• BIST 100.658
  • Altın 275,799
  • Dolar 5,6960
  • Euro 6,2963
  • Kars 17 °C
  • Ardahan 17 °C
  • Iğdır 25 °C

Kars Valisi Türker Öksüz: "Sizlerin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur"

Kars Valisi Türker Öksüz: "Sizlerin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur"
Kars Valisi Türker Öksüz, Bülbül Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinleyerek, "Sizlerin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur" dedi.

Volkan KARABAĞ / KARS MANŞET

İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik ve İl Jandarma Komutan Vekili Albay Murat Kılıç'ın katıldığı Bülbül Mahallesi Halk Buluşması Toplantısında Vali Öksüz vatandaşlarla bir araya gelerek, amaçlarının vatandaşların sorunlarını en aza indirmek, ihtiyaçlarını gidermek, ihtiyaçlarının, sorunlarının giderilmesine vesile olmak olduğunu söyledi. İlgili kurum amirlerine soruların çözülmesi için talimat verdi. 

Bunun yanında günlük hayatı kolaylaştırmak, sıkıntıları gidermek, huzurlu, mutlu bir şekilde yaşamayı temin etmenin amaçları olduğunu belirten Vali Öksüz, “Varlık nedenimiz sizlere hizmet etmektir. Sizlere hizmet ettiğimiz sürece kendimizi mutlu sayıyoruz. Sizlerin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Sizler rahat, huzurlu, mutlu bir şekilde hayatınızı sürdürüyorsanız biz de mutluyuz, huzurluyuz, bizim idare anlayışımız budur. Bizim kapımız her zaman sizlere açıktır. Bir vatandaşımızın en küçük bir sıkıntısı varsa biz de üzülüyoruz. Kars gibi tarihi bir şehre hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Bu ağır sorumluluğun bilincindeyiz. Sizlerden beklentimiz; birlik beraberliğinizi bozmayın. Aranıza sıkıntı, nifak sokmak isteyenlere fırsat vermeden bizlere yardımcı olmanız” diye konuştu.

Devlet ve milletin birbirinden ayrılmayan, birbirini tamamlayan kavramlar olduğuna dikkati çeken Vali Öksüz, şöyle devam etti:

“Sizler, bizlere destek olursanız, yardım ederseniz bizim de sizlere hizmet vermemiz kolay olur. Sizlerin huzur ve güvenliğiniz en başta gelir. Mahallenizdeki eğitim, sağlık, kültür, altyapı, yaşlılara, engellilere verilen hizmetler bizim sorumluluğumuzdur. Bunlar için sizlere hizmet ediyoruz. Taleplerinizi dinleyerek bu taleplerinizi yerine getirmeye çalışacağız. Gençlerimizin ve çocuklarımızın geleceği bizim için çok önemli. Lütfen çocuklarınıza dikkat edin. Uyuşturucu ve buna benzer kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, korumak zorundayız.  Terör örgütlerinin suç örgütlerinin içimize yaymak istenen davranışlarla ve olaylarla ilgili şüpheli gördüğünüz şahısları, olayları bizlere ihbar ediniz. Her zaman tüm ilgili kurumlarımıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Güvenlik güçlerimiz her zaman çalışıyor. Ama vatandaşımızdan destek alırsak işimiz çok daha da kolaylaşır. İnşallah sorunlarınızı çözerek, sıkıntılarınızı gidererek, daha iyi bir Bülbül Mahallesi oluşturacağız. Bunun için çok çalışacağız. Geldiğiniz için, özellikle kadın vatandaşlarımıza çok teşekkür ederiz.” 

Vali Öksüz’ün konuşmasının ardından vatandaşlara söz verilerek çeşitli konulardaki istek ve sorunları dinlendi ve sorunların çözümü için ilgili kurumlara talimatlar verildi.

kars-valisi-turker-oksuz-sizlerin-mutlulugu-bizim-mutlulugumuzdur-(1).jpgkars-valisi-turker-oksuz-sizlerin-mutlulugu-bizim-mutlulugumuzdur-(2).jpgkars-valisi-turker-oksuz-sizlerin-mutlulugu-bizim-mutlulugumuzdur-(3).jpg

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751