• BIST 1.529
  • Altın 440,387
  • Dolar 7,4042
  • Euro 9,0130
  • Kars -13 °C
  • Ardahan -12 °C
  • Iğdır -4 °C

Kars'ta tarımsal işletme ziyaretleri devam ediyor

Kars'ta tarımsal işletme ziyaretleri devam ediyor
​Milli Tarım projesi kapsamında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan Tarımsal İşletme Danışmanlığı projesi kapsamında Kars İl Müdürlüğü teknik personelleri düzenli olarak köy ziyaretlerine devam ediyor.

Volkan KARABAĞ / KARS MANŞET

Bu ziyaretlerde tarım ve hayvancılık başta olmak üzere Gıda, Tarım ve Hayvancılık Kars İl Müdürlüğünün çalışma alanına giren her türlü konuda çiftçiler bilgilendirilerek, çeşitli afiş ve broşürler dağıtılıyor.

Yapılan eğitim ve bilgilendirme ziyaretleri hakkında açıklamada bulunan İl Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün; "Bakanlığımızın insan odaklı çalışma esasına göre şekillendirdiği Tarımsal İşletme Danışmanlığı ile hizmeti üreticimize götürmekteyiz. Personelimiz üreticilerimize giderek güncel uygulamalar hakkında bilgi vermekte, sorunlarını kaydederek Bakanlığımıza rapor etmektedir. Bu ziyaretler ile ortak problemlerimize çözüm sağlamak adına önemli adımlar atılmaktadır. Nihayetinde üretimin temelini kırsal alanda halkımız ve kadınlarımız gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda üreticilerimize sunulan bu hizmetten çekinmeden sıkılmadan faydalanmalarını gelen arkadaşlarımıza her türlü sorun ve görüşlerini bildirmelerini arzu ediyorum." dedi.

karsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(1).jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(2).jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(3).jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(4).jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(5).jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(6).jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(7).jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(8).jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(9)-001.jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(10).jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(11).jpgkarsta-tarimsal-isletme-ziyaretleri-devam-ediyor-(12).jpg

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751