• BIST 1.378
 • Altın 458,119
 • Dolar 8,1494
 • Euro 9,7301
 • Kars 6 °C
 • Ardahan 5 °C
 • Iğdır 14 °C

KARS'TA 'TÜRKİYE BULUŞMALARI' TOPLANTISI

KARS'TA 'TÜRKİYE BULUŞMALARI' TOPLANTISI
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TANRIVERDİ TÜRKİYE'NİN YAŞANAN BU SÜRECİ GEÇİRDİKTEN SONRA BÜTÜN KİRLİLİKLERİNDEN ARINMIŞ VE TERTEMİZ BİR ÜLKE OLACAĞI GÖRÜLECEKTİR

K Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, Türkiye'nin çetelerin, mafyaların, cuntaların sona erdiği bir ülke olduğunu söyledi. 

Kars İl Kültür Müdürlüğü salonunda düzenlenen 'Türkiye Buluşmaları' toplantısına katılmak üzere Kars'a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Türkiye'nin yaşanan bu süreci geçirdikten bütün kirliliklerinden arınmış ve tertemiz bir ülke olacağının görüleceğini söyledi. Çünkü bu sürecin sonunda Türkiye'nin gerçek demokrasi ile buluşacağını, tam demokrasiye kavuşacağını ifade eden Tanrıverdi, "Demokrasinin olduğu yerde açıklık vardır, şeffaflık vardır. Dolayısıyla

demokrasinin olduğu yerde barış ve huzur vardır. Hükümetimizin devlet politikası olarak ortaya koyduğu ve AK Parti olarak büyük bir gayretle desteklediğimiz 'demokratik açılım' bu projenin Türkiye'de gerçekleşmesi demek Türkiye'nin bölgesinde lider bir ülke, dünyada hatırı sayılır bir ülke olmayı aşan lider ülkeler arasına, dev ülkeler arasına girmesini temin edecek bir projedir. Buna ilişkin çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi. 

Yaşanan kötü günlerin geride kaldığını, Türkiye'yi çok güzel günlerin beklediğini dile getiren Tanrıverdi, "Hemen her alanda attığı adımlarla Türkiye'nin omurgalı duruşunun temsilcisi olduğunu ortaya koyan bir liderin başında bulunduğu merkezi hükümetimiz sayesinde, ülke olarak her alanda büyük mesafeler katettik. AK Parti öncesinde yaşanan olumsuzluklara baktığımızda, bu dönemde yaşanan olumsuzlukları halkımız bir daha yaşamak istemiyor. Geçmiş dönemlerde sanayicisi, esnafı, genci, yaşlısı, erkeği ve

kadınıyla vatandaşlarımız çok kötü günler yaşadılar. Öyle ki insanlarımız dünyanın çeşitli ülkelerine gidiyorlardı. Burada yaptıklarının geri dönüşümünü görmediklerinden başka yerlere yatırım yapmayı daha uygun buluyorlardı. AK Parti döneminde bu tam tersine işlemeye başladı. Artık biz yatırımcı kabul ediyoruz. Ekonomide, eğitimde, hukuk alanında ve diğer alanlarda olduğu gibi sosyal devletin gerekliliği olan sosyal projelerde de önemli adımlar attık. Bunların en belirgin olanı demokratik açılım atağıdır"

diye konuştu. 

Toplantıya, AK Parti Milletvekili Mahmut Esat Güven, Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, AK Parti Kars İl Başkanı Ensar Erdoğdu, İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Yağcı ve çok sayıda partili katıldı. 

 • Yorumlar 0
  UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751