• BIST 2.393,61
  • Altın 933.275
  • Dolar 15.9371
  • Euro 16.7137
  • Kars 15 °C
  • Ardahan 13 °C
  • Iğdır 22 °C

Nazilli Belediyesi Hasköy’de kapsamlı temizlik çalışması yaptı

Nazilli Belediyesi Hasköy’de kapsamlı temizlik çalışması yaptı
Nazilli Belediyesi sorumluluk alanı içerisinde yer alan Hasköy Mahallesi'nde kapsamlı bir temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Nazilli Belediyesi sorumluluk alanı içerisinde yer alan Hasköy Mahallesi'nde kapsamlı bir temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Nazilli Belediyesi, ilçe genelindeki temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, sorumluluk alanı içerisinde yer alan Hasköy mahallesinin tamamında köşe bucak temizlik yaptı. Çevrede kötü görüntü ve kokuya sebep olabilecek her şeye karşı önlem alan ekipler Hasköy Mahallesi'nde bulunan bağlantı yollarını ve sokakları süpürdü. Yol kenarlarında oluşan yabani otlar, kuru dal parçaları da tırpanlanarak temizlendi. Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekiplerinin özverili şekilde çalışması sonucu Hasköy Mahallesi'nde sokaklar tertemiz bir görünüme kavuştu.

Ekipler tarafından yapılan kapsamlı çalışma mahalle sakinleri tarafından memnuniyet ile karşılanırken Hasköy Mahallesi sakinleri yapılan temizlik çalışmasından dolayı Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

Günlük temizlik çalışmalarının yanı sıra Kapsamlı temizlik çalışmalarının tüm mahallelerde düzenli olarak sürdürüldüğünü belirten Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; "Ekiplerimiz günlük rutin temizlik çalışmalarını gerçekleştirirken, yapılan planlama çerçevesinde sorumluluk alanımız içerisinde olan tüm mahallelerimizde de kapsamlı temizlikler yapıyor. Bu çalışmalarımızı şehrimizin diğer noktalarında da gerçekleştirmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim [email protected] Faks : 04742124751