• BIST 1.199
  • Altın 489,879
  • Dolar 7,9513
  • Euro 9,4139
  • Kars 12 °C
  • Ardahan 12 °C
  • Iğdır 16 °C

Remzi Aras, AK Parti’den Kars Milletvekili Aday Adayı

Remzi Aras, AK Parti’den Kars Milletvekili Aday Adayı
AK Parti’nin kuruluşundan bu yana görev alan ve yaklaşık 7 yıl il başkanlığı görevini de yürüten Karslı hemşerimiz İşadamı Remzi Aras, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği seçimleri için AK Parti’den Kars Milletvekili Aday Adayı oldu.

Volkan KARABAĞ / KARS MANŞET

Aday Adaylığı resmi başvurusunu AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın’a sunan Remzi Aras, sürecin hayırlı geçmesi temennisinde bulunarak, diğer aday adaylarına başarılar diledi ve her zaman AK Parti’nin yanında olduğunu bundan sonra da sürekli yanında olmaya devam edeceğini söyledi.

Aras "Bildiğiniz gibi 2002 yılından beri AK Parti teşkilatı içerisinde birçok görevde bulundum. 2002 yılında il başkanı oldum yaklaşık 7 yıl il başkanlığı görevimi layıkıyla sürdürdüm. Kars halkı ve teşkilatımız bana büyük destek verdi. Şu anda da AK Parti’den Kars Milletvekili aday adaylığım için başvurumu yaptım.” dedi.

İlin dertlerini ve sorunlarını çok iyi bildiğini dile getiren Aras, “Bu nedenle halkımıza hizmet veren ve sorgulanan bir milletvekili olarak Karslıların hizmetinde olacağım. Tabi bizim başka bir yerden müracaat etmemiz söz konusu olamaz. Teşkilat mensubu olarak Kars’ta müracaat ettik.” diye konuştu.

Aras konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve sayın Ulaştırma Bakanımız Ahmet Arslan’ın bu bölgeye ve ilimize büyük hizmetleri oldu. Bu hizmetlerin devamı için bize de görev verilirse layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız. Bu bir yarış, ailemizin içerisinde AK Parti içerisinde bir yarışa katılıyoruz. İnşallah insanımız için, memleketimiz için, ilimiz için hayırlı, uğurlu olur. Kim olursa olsun biz her zaman AK Partiliyiz. Aday adaylarının hepsi birbirinden değerli insanlar, başarılı, yetenekli insanlar. Biz bu partinin içerisindeyiz. Genel merkezimiz, teşkilatlarımız kimi taktir ederse biz yine partiliyiz, bu partimiz için çalışacağız. Herkeste bizimle birlikte çalışır ona da inanıyoruz. Aday göstermezlerse de biz yine gelip teşkilatımızla beraber köy köy, ilçe ilçe çalışacağız. Partimizi en iyi şekilde burada temsil etmeye çalışacağız. Ben bugün beni bu yarışta destekleyen arkadaşlarım ve beni isteyen bütün arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

Remzi Aras’ın başvurusunu alan AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, Remzi Aras’a başarılar dilerek aday adaylığı başvurusunun hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

remzi-aras,-ak-parti’den-kars-milletvekili-aday-adayi-(1).jpg

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751