ANKET
Sayın Anket Katılımcıları; Aynı İp Numarasından, Modem Aç kapa yapılarak atılan bir çok oy sistem botları tarafından tespit edilerek gecersiz sayılmaktadır! Anketteki yüzdelerin sık değişmesi bu yüzdendir.Katılımınız için teşekkür ederiz.
Sayın Anket Katılımcıları; Aynı İp Numarasından, Modem Aç kapa yapılarak atılan bir çok oy siste
NÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
GAZETE BAŞLIKLARI

Video Haber
E-POSTA LİSTESİ
PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
2,5875
EURO
2,8275
HAVA DURUMU
Kars -5 / 7 °C
Ardahan -7 / 7 °C
Iğdır 1 / 14 °C
Erzurum -7 / 7 °C
Ankara 5 / 17 °C
İstanbul 11 / 20 °C
İzmir 13 / 17 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tablet Bilgisayarlar Kars'ta

Tablet Bilgisayarlar Kars'ta

14 Şubat 2013 / 17:42
Fatih Projesi kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ülke genelinde gerçekleştirilen öğrencilere tablet bilgisayar dağıtımı bugün Kars'ta da başladı.

 

Kars Gülahmet Aytemiz Güzel Sanatlar ve Spor Lisesinde bugün yapılan tablet dağıtım programına Vali Eyüp Tepe ve Milli Eğitim Müdürü Yıldırım Alkış da katıldı. Kars’ta 3 lisede 9’uncu sınıflara dağıtılacak olan tablet bilgisayarların 106 adet Kars Fen Lisesi, 43’ü Gülahmet Aytemiz Güzel Sanatlar ve Spor Lisesinde ve 163’ü Kars Hüsnü Özyeğin Anadolu Lisesi olmak üzere toplam 312 adet bilgisayar dağıtıldı.
 
Dağıtılan tablet bilgisayarlar hakkında bilgi veren Milli Eğitim Müdürü Yıldırım Alkış, bilgisayarın okuldaki dokuzuncu sınıf öğrencilerine dağıtılacağını ve dağıtılan bilgisayarların öğrencilerin teknoloji beraberinde daha rahat takip edebileceklerini ifade etti. Öğrencilere sahip oldukları imkanlar hakkında uzun uzun geçmiş günlerden örnekler veren Milli Eğitim Müdürü Kars Valisi Eyüp Tepe beraberinde öğrencilere bilgisayarlarını dağıttı.
 
Kars Valisi Eyüp Tepe, öğrencilere bilgisayarları dağıtırken, gönderilen bilgisayarların sınıflarda bulunan akıllı tahtalar ile de uyumlu olacağının altını çizdi. Vali Tepe, “Tablet bilgisayar sizlere eğitim açısından çok önemli destek sağlayacak. bilgisayarların bir eğlence aracı olmadığını, sizlere çağın gerektirdiği bilgiye en kısa zamanda ve kolayca ulaşmalarını sağlayacağının bilincinde olmanız sizleri başarıya daha da yaklaştıracaktır.” şeklinde konuştu.
 
Kars Gülahmet Aytemiz Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Resim Bölümü 9’uncu sınıf öğrencileri ise, bilgisayarların kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, “Bizler resim bölümü öğrencileriyiz. Bizim kağıtlara yaptığımız çalışmalarımızı elektronik ortamlarda hazırlayabileceğiz. Bu da teknolojiyle birlikte sanatımızı daha ileriye taşımamıza büyük ölçüde yardımcı olacaktır.” dediler.
kha

Etiketler: Kars
aaaaa
aaaa
sayın valim alpaslan lisesinede dagıtılacakmı
02 Mart 2013 Cumartesi 23:16
vali bey
ali avni
Sayın Valim Kar TİCARET MESLEK LİSESİNE Ne zaman dağıtılıcak.
18 Şubat 2013 Pazartesi 21:24
VALİBEY
ALİ SAMANCI
SAYIN VALİM MÜMKÜNSE HÜSNÜ ÖZYEĞEN ANADOLU LİSESİNDEKİ ÖĞRENCİLERİN OKULDAKİ İĞRENÇ OLAYI ÇÖZÜN MÜDÜR VE ÖĞRETMENLER OLAYI KAPATILAR BURDA SİZE İHBAR EDİYORUM.
15 Şubat 2013 Cuma 17:55
EĞİTİM Mİ DEDİNİZ?
CAN DEMİR
HÜSNÜ ÖZYEĞENDEKİ ERKEK ÖĞRENCİLERİN KIZLARA GÖSTERDİĞİ İĞRENÇ VİDEOLARI DAHA İYİ GÖSTERİRLER MÜDÜR VE ÖĞRETMENLER BİR OKULDA DİSİPLİNİ SAĞLAYAMADILAR HANGİ EĞİTİM FUHUŞ EĞİTİMİ OLACAK
15 Şubat 2013 Cuma 17:49
bu tabletler çalışkan öğrecilere verilecek
...
imamhatip cumhuriyet lisesi endüstri ticaretteki gerkesizler bunlar sizlere dağıtılmıyıcak siz okusanız ne okumazsanız ne haa söyleyin...sizin gibi gerksiz lere verseler eminim ilk dakkada cinsel içerikli videolar yükler okula götürürsünüz facebook a girersiniz..hor kullanır kırarsınız gerek yok sizin gibi gereksizlere verilmesine
15 Şubat 2013 Cuma 14:16
bize dagıtılmayacakmı
öğrenci
bizde öğrenciğiz bizlere neden dagıtılmıyorbizde lise 1 deyiz bize ne zaman dagıtılacak
15 Şubat 2013 Cuma 13:30