• BIST 1.542
 • Altın 411,372
 • Dolar 7,5315
 • Euro 8,9768
 • Kars -3 °C
 • Ardahan -10 °C
 • Iğdır 1 °C

Vali Ahmet Kara ile Kars Marangozlar ve Mobilyacılar Derneği birer kutlama mesajı yayınladılar.

Vali Ahmet Kara ile Kars Marangozlar ve Mobilyacılar Derneği birer kutlama mesajı yayınladılar.
Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 165. yıldönümü nedeniyle Vali Ahmet Kara ile Kars Marangozlar ve Mobilyacılar Derneği birer kutlama mesajı yayınladılar.

Vali Ahmet Kara, “Gücünü aziz milletimiz ile anayasa ve kanunlardan almakta olan Emniyet Teşkilatımız, toplumun huzur ve güvenliğini tesis etme, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlama, suçluları adalete teslim etme gibi kutsal görevler üstlenmiştir. Üstlenmiş olduğu bu kutsal görevleri 165 yıldır en iyi şekilde ifa etmekte olan Emniyet Teşkilatımız, bugün gelinen noktada, çağdaş, eğitimli, yüksek disiplin anlayışına sahip görev bilinci içinde, insan hak ve özgürlüklerine saygılı, vatandaşlarımıza karşı hoşgörülü ve yardım sever olmasıyla Milletimizin gönlünde taht kurmuştur. Devlet otoritesinin meşru gücünü temsil etmekte olan kahraman polislerimiz, ülkemizde hukukun, adaletin, huzurun ve toplumsal barışın güçlenmesine büyük katkı sağlamaktadır. Kamu düzenini sağlamak, devletimizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü korumak için üstüne düşen her görevi tereddüt etmeksizin yerine getirmekte ve yeri geldiğinde canını dahi feda etmekten çekinmemektedir. Emniyet Teşkilatımızın kuruluşunun 165.yıldönümü dolayısıyla şehit olan polislerimizi rahmetle, gazi polislerimizi minnetle anarken, halen görevleri başında hizmet vermekte olan polislerimize görevlerinde üstün başarılar ve ailelerine de sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.” dedi.

Kars Marangozlar ve Mobilyacılar Derneği üyeleri adına Oda Başkanı Adem Burulday da mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Tüm Emniyet Teşkilatımızın Polis Haftası’nı en içten dileklerimizle kutlar huzur ve güvenliğimiz uğruna fedakar çalışmalarında başarılar dileriz. Hafta vesilesi ile Kars Emniyet Müdürümüz sayın Cengiz Zeybek’e ilimize olan hizmetlerinden ve bizlere olan ilgisinden dolayı teşekkürleri bir borç biliriz.”

 • Yorumlar 1
  UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751