• BIST 97.149
  • Altın 282,758
  • Dolar 5,7454
  • Euro 6,3899
  • Kars 28 °C
  • Ardahan 15 °C
  • Iğdır 34 °C

Vatan Partisi Kars Belediye Başkanı Tuncay Mutluer, karsmanset.com’u ziyaret etti

Vatan Partisi Kars Belediye Başkanı Tuncay Mutluer, karsmanset.com’u ziyaret etti
Vatan Partisi Kars Belediye Başkanı Tuncay Mutluer, Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Savaş Oruç'un bulunduğu heyet Kars Manşet Gazetesini ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmeni Yargıç Harmankaya ile görüştü.

Volkan KARABAĞ / KARS MANŞET

Mutluer, Kars Manşet Gazetesi'ne ziyaretinde, Fransa Devlet Başkanı Emmanuel Macron'un 24 Nisan'ı sözde "Ermeni Soykırımını Anma Günü" olarak ilan etmesine karşı yaptığı açıklamaları yineledi.

Mutluer, "Fransa’nın korkusu ve yaratmak istediği psikolojik harekatın temeli, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin, Suriye’nin Kuzeyine yapılması planlanan harekatın, Amerikan taşeronu kuvvetleri bitirecek olmasından kaynaklıdır. Vatan Partisi, Türkiye tarihinin en önemli dönüm noktalarından geçtiği bu dönemde, milletimize ve vatanımıza yönelen psikolojik harekatlara göğüs germektedir. Mehmetçiğimizin zaferini dört gözle beklemektedir. Soykırım yalanına sarılanlar, Türk Milleti’nin iradesinde yenilgiye mahkumdurlar!" açıklamasını yaptığı ziyarette bir kez daha hatırlattı.

Vatan Partisi Kars Belediye Başkanı Tuncay Mutluer, yaptığı ziyaretlerde Kars Belediye Başkan adaylarına çağrısını yerel basın aracılığıyla tekrardan dile getirdi. Mutluer, "Kars’ımızda ki bütün belediye başkan adaylarımızı, bu emperyalist yalana ve psikolojik harekata karşı tavır almaya çağırıyorum!” dedi.

Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Yargıç Harmankaya da Vatan Partisi Kars Belediye Başkanı Tuncay Mutluer’e ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, seçim çalışmalarında başarılar diledi

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751