ARDAHAN HABER" />
  • BIST 1.124
  • Altın 458,649
  • Dolar 7,6460
  • Euro 8,8844
  • Kars 10 °C
  • Ardahan 9 °C
  • Iğdır 17 °C

Ahmet Arslan, AK Parti'nin Ardahan adaylarını tanıttı

Ahmet Arslan, AK Parti'nin Ardahan adaylarını tanıttı
65. Dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Kars Milletvekili Ahmet Arslan, AK Parti'nin Ardahan'daki belediye başkan adaylarını kamuoyuna tanıttı

AK Parti, Ardahan'daki belediye başkan adaylarını kamuoyuna tanıttı.

Ardahan Gençlik Merkezi Salonu'nda düzenlenen toplantıya, 65. Dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Kars Milletvekili Ahmet Arslan, AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, AK Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın, AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, belediye başkan adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Burada konuşan Ahmet Arslan, Türkiye'nin önemli bir seçim sürecine girdiğini, bu nedenle AK Parti anlayışı ile milleti baş tacı edip hizmet eden belediye başkanlarına teşekkür etti.

Ardahan ve Ardahanlılardan bir isteğinin olduğunu anlatan Arslan, "Ardahan'da çok güzel hizmetler yaptık. Ama, bize yetmez. Bizim bölgemizin daha fazlasına ihtiyacı var. Ardahan, ilçeler ve beldelerde daha fazla hizmet edebilmemiz için diğer yerlerin bayrağını da ak belediyecilik yapan başkanlarımıza teslim etmemiz lazım. O nedenle Ardahan'da 7'de 7 yapmamız lamız. Yani merkez, ilçeler ve Köprülü beldesinde de ak belediyeciliği ile hizmet etmemiz lazım. Bu konuda ben sizlere güveniyorum." dedi.

AK Parti İl Başkanı Hakan Aydın da Ardahan'daki tüm belediye başkanlıklarını kazanmak için dava ruhu ile gece gündüz çalışacaklarını söyledi.

Konuşmaların ardından Arslan, adayları tek tek tebrik ederek tanıttı.

Arslan ve beraberindekiler daha sonra Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy'u makamında ziyaret ederek on yıldır Ardahan’a yaptığı başarılı hizmetler nedeniyle teşekkür etti.

ahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(12).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(3).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(13).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(2).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(4).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(8).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(10).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(11).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(6).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(7).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(9).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(5).jpgahmet-arslan-ak-partinin-ardahan-adaylarini-tanitti-(1).jpg

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751