• BIST 115.794
  • Altın 397,825
  • Dolar 6,8591
  • Euro 7,7441
  • Kars 13 °C
  • Ardahan 11 °C
  • Iğdır 22 °C

Bakan Kurtulmuş, Ani’de Tarihi İpek Yolu Köprüsü’nün Fotoğrafını Çekti

Bakan Kurtulmuş, Ani’de Tarihi İpek Yolu Köprüsü’nün Fotoğrafını Çekti
Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile geldiği Kars’ta Ani Antik Kent'te tarihi İpek Yolu Köprüsü'nün fotoğrafını çekti.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, UNESCO Dünya Mirasındaki Ani'de incelemelerde bulundu.

Bakanlar Kurtulmuş ve Arslan’a Kars Valisi Rahmi Doğan, AK Parti Milletvekili Dr. Selahattin Beyribey, Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Kars Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, AK Parti İl Bakanı Adem Çalkın, Müze Müdürü Necmettin Alp, Kültür ve Turizm İl Müdürü Hakan Doğanay eşlik etti.

Bakan Kurtulmuş ve Arslan'a Ani çıkışında köylüler köy ketesi ve çeçil peynir ikram etti. Kurtulmuş ve Arslan burada çay içip köylülerle sohbet etti. Kurtulmuş ve Arslan daha sonra Ani Antik Kent'ten ayrıldı.

bakan-kurtulmus,-ani’de-tarihi-ipek-yolu-koprusu’nun-fotografini-cekti--(7).jpgbakan-kurtulmus,-ani’de-tarihi-ipek-yolu-koprusu’nun-fotografini-cekti--(8).jpgbakan-kurtulmus,-ani’de-tarihi-ipek-yolu-koprusu’nun-fotografini-cekti--(9)-001.jpgbakan-kurtulmus,-ani’de-tarihi-ipek-yolu-koprusu’nun-fotografini-cekti-(1).jpgbakan-kurtulmus,-ani’de-tarihi-ipek-yolu-koprusu’nun-fotografini-cekti-(2).jpgbakan-kurtulmus,-ani’de-tarihi-ipek-yolu-koprusu’nun-fotografini-cekti-(3).jpgbakan-kurtulmus,-ani’de-tarihi-ipek-yolu-koprusu’nun-fotografini-cekti-(4).jpgbakan-kurtulmus,-ani’de-tarihi-ipek-yolu-koprusu’nun-fotografini-cekti--(1)-001.jpgbakan-kurtulmus,-ani’de-tarihi-ipek-yolu-koprusu’nun-fotografini-cekti--(2).jpgbakan-kurtulmus,-ani’de-tarihi-ipek-yolu-koprusu’nun-fotografini-cekti--(3).jpgbakan-kurtulmus,-ani’de-tarihi-ipek-yolu-koprusu’nun-fotografini-cekti--(4).jpgbakan-kurtulmus,-ani’de-tarihi-ipek-yolu-koprusu’nun-fotografini-cekti--(5).jpgbakan-kurtulmus,-ani’de-tarihi-ipek-yolu-koprusu’nun-fotografini-cekti--(6).jpg

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751