• BIST 98.415
  • Altın 277,449
  • Dolar 5,7824
  • Euro 6,4409
  • Kars 17 °C
  • Ardahan 13 °C
  • Iğdır 24 °C

Bakan Selçuk, Kars Valiliğini ziyaret etti

Bakan Selçuk, Kars Valiliğini ziyaret etti
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Kars’a Vali olarak atanan Türker Öksüz’ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Volkan KARABAĞ / KARS MANŞET

Bakan Ziya Selçuk, Kars’taki temasları kapsamında Kars Valiliğini ziyaret ederek, çalışmalar hakkında Vali Türker Öksüz’den bilgi aldı.

Müzik Sınıflarının Altyapısını Destekleme Projesi’nin tanıtımını Kars’ta yaptıklarını ifade eden Bakan Ziya Selçuk, “Kars'ta bunun başlamasının çok ayrı bir anlamı var. Kars’ın serhat şehri olması, aşıklar diyarı olması ve Türkiye’nin can damarı olan bir çok sanatçıyı yetiştirmiş olması Sayın Yavuz Bingöl gibi bizim gurur kaynağımız. Bu tür projenin Kars’ta başlamasına ayrı bir ehemmiyet verdiğimizi ifade edebilirim. Böyle bir projeye destek veren tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Türker Öksüz de ziyaretlerinden dolayı Bakan Selçuk’a teşekkür etti. Bakan Selçuk’un Valilik ziyaretine Sanatçı Yavuz Bingöl, 65. dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Kars Milletvekili Ahmet Arslan ile Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Kars Milletvekili Prof. Dr. Yunus Kılıç’da eşlik etti.

Bakan Selçuk daha sonra İl Eğitim Değerlendirme Toplantısı’na katıldı. Öğretmenevi Salonu’nda gerçekleştirilen toplantı basına kapalı olarak yapıldı.  

bakan-selcuk,-kars-valiligini-ziyaret-etti-(1)-001.jpgbakan-selcuk,-kars-valiligini-ziyaret-etti-(2).jpgbakan-selcuk,-kars-valiligini-ziyaret-etti-(3).jpgbakan-selcuk,-kars-valiligini-ziyaret-etti-(4).jpgbakan-selcuk,-kars-valiligini-ziyaret-etti-(6).jpgbakan-selcuk,-kars-valiligini-ziyaret-etti-(7).jpgbakan-selcuk,-kars-valiligini-ziyaret-etti-(8).jpgbakan-selcuk,-kars-valiligini-ziyaret-etti-(9).jpgbakan-selcuk,-kars-valiligini-ziyaret-etti-(10).jpgbakan-selcuk,-kars-valiligini-ziyaret-etti-(11).jpgbakan-selcuk,-kars-valiligini-ziyaret-etti-(13).jpgbakan-selcuk,-kars-valiligini-ziyaret-etti-(14).jpgbakan-selcuk,-kars-valiligini-ziyaret-etti-(15).jpg

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751