• BIST 1.208
  • Altın 482,980
  • Dolar 7,8784
  • Euro 9,2908
  • Kars 11 °C
  • Ardahan 10 °C
  • Iğdır 19 °C

Cumhur İttifakına Başkan’dan Tam Destek

Cumhur İttifakına Başkan’dan Tam Destek
Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Cumhur İttifakına tam destek verdiğini söyledi.

Volkan KARABAĞ / KARS MANŞET

Basın açıklaması yapan Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, "Milli diriliş kutlu yükseliş için Cumhur İttifakına hep birlikte “EVET”, MHP Lideri sayın Devlet Bahçeli’ye Cumhur İttifakında tam destek." ifadesini kullandı.

Türk milletinin 24 Haziran'da sandıklara gideceğini belirten Başkan Karaçanta, "Aziz milletimizin hür iradesinin tecelli etmesini sağlayacak olan 24 Haziran’da türk milleti el ele sandıklara gidecek. 24 Haziran 2018’de kararlılık içinde sandığa gidecek, engin feraseti ve eşsiz sağduyusu ile iradesini bir kez daha ortaya koyacaktır. Türk milletinin hakemliğine inancımız tamdır ve sağduyusuna güvenimiz sonsuzdur." dedi.

"Yeni hükümet sistemi millî bekanın sigortası, husumet ve hıyanete karşı güvencedir." diyen Başkan Karaçanta, "Milliyetçi Hareket Partisi, türkiye’nin önüne aydınlık ufuklar açarak ülkemizi ve milletimizi güvenli bir geleceğe taşımaya kararlıdır mhp, türk siyasetinde yerini aldığı günden bu yana şartlar ne olursa olsun “önce ülkem ve milletim” düsturuyla, Türkiye’nin millî varlığına ve tarihî misyonuna sahip çıkmıştır Cumhur İttifakı, Türkiye Cumhuriyeti’nin beka ve birliğini yüksek bir sadakat ve yürekli bir mücadele ruhuyla savunacak, ülkemizin geleceğini millet iradesinden aldığı güçle güvenceye kavuşturacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhur İttifakı’nın seçim zaferi için geceyi gündüze katacaktır. Bizlerde kadrolarımızla birlikte ülkemizi daha aydınlık yarınlara ulaştırmak için sonuna kadar desteğimizi vereceğiz ve 25 Haziran sabahına aydınlık geleceğimizle birlikte uyanacağız." diye konuştu.

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Kars Manşet | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0474 212 47 51 / 3 Hat 0545 325 81 44 / Reklam ve Haber İletişim harmankayagrup@gmail.com Faks : 04742124751