ANKET
Sayın Anket Katılımcıları; Aynı İp Numarasından, Modem Aç kapa yapılarak atılan bir çok oy sistem botları tarafından tespit edilerek gecersiz sayılmaktadır! Anketteki yüzdelerin sık değişmesi bu yüzdendir.Katılımınız için teşekkür ederiz.
Sayın Anket Katılımcıları; Aynı İp Numarasından, Modem Aç kapa yapılarak atılan bir çok oy siste
NÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
GAZETE BAŞLIKLARI

Video Haber
E-POSTA LİSTESİ
PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
2,5965
EURO
2,7945
HAVA DURUMU
Kars 0 / 10 °C
Ardahan -3 / 8 °C
Iğdır 6 / 16 °C
Erzurum -2 / 9 °C
Ankara 2 / 12 °C
İstanbul 10 / 14 °C
İzmir 7 / 16 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Dogu Gücü Spor Destek Bekliyor

Dogu Gücü Spor Destek Bekliyor

05 Mayıs 2013 / 08:31
Kars Dogu Gücü Spor Kulübü, Vali Eyüp Tepe'yi Makamında Ziyaret ederek destek istedi

Dogu Gücü Spor Kulübü Başkanı Yıldıray Eyüp Özdemir, yapmış olduğu konuşmada şu ifadelere yer verdi;

 

Spor; sağlığa, birlik ve beraberliğe, kardeşliğe, arkadaşlığa ve dostluğa, daha doğrusu barışa dayanan bir insan topluluğu ekolüdür. Evet, spor sadece beden diline yararı yoktur. Bütün toplumlarda insanların barış, kardeşlik, dostluk içinde yaşamasını sağlayan en büyük sivil toplum aracıdır.

Biz yola çıkarken sadece kendi çocuklarımız değil etrafımızda ki imkanlara uzak olan çocukları da aldık Kars yetiştirme yurdundan çocuklar var aramızda onları da ailemiz kattık.

 Kars genel itibariyle gerçekten eğitimi kültürü yüksek bir il spora düşkün bir il. Kars'ta yapılan çalışmaların çok kısa sürede meyvesini vermesi mümkün. Dolayısıyla bizim Kars ı bir yerden bir yere taşımamızın bize getireceği maliyet çok yüksek değil. Her alanda biz Kars ı ayağa kaldırabiliriz. Bir noktadan bir noktaya her branşta taşıyabiliriz.  
 
Kars hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde, uyum içerisinde bir yerlere getirmenin hayalini, rüyasını, birer vatansever olarak, birer ülke sevdalısı olarak ve önder, öncü kişi olarak, maddi imkânlar ne olursa olsun, kişisel çıkarlarımızın önüne koyup kurmalıyız. Kars’ta problemlerimiz yok mu? Her yerde olduğu gibi maddi problemleri yüzde yüz çözmek mümkün değil. Hayat devam ettiği sürece ihtiyaçlarda devam edecektir.

    

 

    Ama bu konuda yapacağımız işler vardır.

Bu sorunlarımız aşağıda ki gibidir.

  1. Kars da bir Spor çalış tayı istiyoruz. Bütün sporla ilgili kurum temsilcileri katılacağı herkesin sorunlarınıaçıklayacağı çözüm üreteceğimiz, proje üreteceğimiz bir toplantı.

 

 

  1. Maçlarımızı YURTKUR sahasında oynuyoruz saha çok kötü  Sakatlıklar korkutuyor ve iyi oyuncu yetişmesinde sahanın iyi olmalından geçer .Kalan maçlarımız Şehir statın da oynamak istiyoruz

 

  1. Semt sahaları istiyoruz. Taş toprak zemin antreman da sıkıntı oluyor şehirde müsait yerler var oralar değerlendirilebilir küçük yatırımlarla.

          

  1. Sağlık çalışanları Amatör maçlar da olması Valilik emriyle oluyor ama maç başlıyor geç geliyorlar zaten riskli olan bu sahada sakatlık olacak diye korkuyoruz .

 

  1. Antrenör olmak isteyen bu konuda eğitim almak isteyenler var eğitim masrafları TFF yatacak para 1000 TL gibiBunun bu eğitime katılacak hocanın karşılaması veya Kulüp olarak bizim karşılamamız imkansız gibi bu konuda destek istiyoruz.

 

  1. Amatör branşlarda futbol dışında olan  satranç , atletizmi ,boks voleybol branşlarında faaliyet yapmak istiyoruz bu konuda sizden destek istiyoruz.

 

DOĞUGÜÇÜ  SPOR KULÜBÜ

                                                                               Yıldıray Eyüp ÖZDEMİR

karsmanset.com

Etiketler: Kars
Tebrikler
Y.ÖZDEMİR
Kars'a ve Karslılara bir nefer olarak ; sportif,kültürel,sosyal ve yatırımsal anlamda kim ne katkı sunuyorsa ,onu yürekten kutlamaktan başka diyecek bir şeyimiz olamaz...Sevgili Yıldıray, bir akrabam olarak, daha güzel çalışmalarını bekliyorum.Selamlar.
06 Mayıs 2013 Pazartesi 13:34
Kutlarım
Saffet Özdemir
Robin Hood: Prince of Thieves adlı kitabında "ezilenlerin toplum barışına ve huzuruna sundukları katkının aslında ezenlerle mücadeleleri olduğunu" söyler. Sevgili Yıldıray; sizler yani topluma barış ve sevgi yayan neferler Kars'ın gerçek "akil insanlarısınız". Çünkü çözülmenin değil birliğin gerçek adısınız. Sizi kutluyorum.
05 Mayıs 2013 Pazar 10:17