Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, yeni sezon öncesi antrenörleri ile toplantı yaptı

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, yeni sezon öncesi antrenörleri ile toplantı yaptı

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, yeni sezon öncesi antrenörleri ile bir araya geldi.

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, yeni sezon öncesi antrenörleri ile bir araya geldi. 2023-2024 sezonunda yapılacak faaliyetler ve projelerin görüşüldüğü toplantıda, sporun tabana yayılması ve başarı seviyesinin artırılması konuları ele alındı.

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din'in başkanlık ettiği toplantıya, Spor Hizmetleri Müdürü Cemil Budak, Spor Şube Müdürü Turan Tunç ve kurumda görev yapan antrenörler katıldı. Toplantıda, antrenörlere branşlarla ilgili çalışma programları sunuldu. Ayrıca, müdürlük bünyesinde gerçekleştirilen sportif faaliyetlerde gösterilen genel durum ve başarı değerlendirmesi yapıldı. Yapılacak olan müsabakalar ile ilgili karşılıklı fikir alışverişi de gerçekleştirildi.

Toplantının ardından bir açıklama yapan İl Müdürü Din, Ağrı'da sporun daha çok kalkınması ve milli takımlara çok sayıda sporcu verilmesi için seferber olacaklarını belirtti. Din, bütün spor branşlarında Ağrı'nın öncü bir kent olması için gayret sarf edeceklerini ifade etti.

Toplantının amacının, antrenörler ile koordinasyonu sağlamak ve yeni sezona hazır olmak olduğunu söyleyen Din, "Antrenörlerimiz bizim en önemli değerlerimizdir. Onların çalışmaları ve özverileri sayesinde Ağrı'da sporun gelişmesini sağlıyoruz. Yeni sezonda da antrenörlerimizden aynı performansı bekliyoruz. Hedefimiz, Ağrı'yı sporun merkezi yapmak ve gençlerimize sağlıklı bir yaşam sunmaktır" dedi.

Toplantının sonunda, antrenörler de görüş ve önerilerini dile getirdiler. Antrenörler, İl Müdürü Din'e verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler. Toplantı, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, yeni sezon öncesi antrenörleri ile toplantı yaptı

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Önceki ve Sonraki Haberler