Akıllı tavşan Momo, KumsMall AVM’ye geliyor

Akıllı tavşan Momo, KumsMall AVM’ye geliyor

Mobilya, moda, lezzet ve eğlence isteyenlerin adresi KumsMall AVM, çocuklara yönelik etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor.

Mobilya, moda, lezzet ve eğlence isteyenlerin adresi KumsMall AVM, çocuklara yönelik etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Sevilen çizgi film kahramanlarından Akıllı Tavşan, 9-10 Eylül tarihlerinde KumsMall AVM'de olacak.

Bu yaz, TRT Çocuk'un hemen hemen tüm çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturan KumsMall AVM, bu hafta yeni bir kahramanı Kayseri'ye getiriyor. Avrupa'nın en büyük karma AVM'si olan KumsMall, çocuklara yönelik etkinliklerine Akıllı Tavşan Momo ile devam edecek.

9-10 Eylül tarihlerinde KumsMall AVM'de olacak olan Momo ve arkadaşları eğlenceli gösterilerini üç seans halinde çocuklara sunacak. Gösteriler saat 14.00, 16.00 ve 18.00 "de başlayacak. Çocuklar ve aileleri gösterileri ücretsiz olarak izleyebilecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Önceki ve Sonraki Haberler