Bakan Kurum, AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Timmermans’ı kabul etti

Bakan Kurum, AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Timmermans’ı kabul etti

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, AB Komisyonu Kıdemli Başkan Yardımcısı Frans Timmermans ve beraberindeki heyeti kabul ederek,...

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, AB Komisyonu Kıdemli Başkan Yardımcısı Frans Timmermans ve beraberindeki heyeti kabul ederek, bir toplantı gerçekleştirdi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, AB Komisyonu Kıdemli Başkan Yardımcısı Frans Timmermans ve beraberindeki heyeti bakanlık merkez binadaki makamında kabul ederek ikili görüşme gerçekleştirdi. Bakan Kurum ve AB Komisyonu heyeti arasındaki ikili görüşmenin ardından "AB Yüksek Düzeyli Diyalog Toplantısı"na geçildi. Bakan Kurum'a görüşmede Dışişleri Bakan Yardımcısı ve Avrupa Birliği Başkanı Faruk Kaymakcı, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Mehmet Emin Birpınar ve İklim Değişikliği Başkanı Orhan Solak eşlik etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Önceki ve Sonraki Haberler