Başarılı yöneticilerden gençlere kariyer önerileri

Başarılı yöneticilerden gençlere kariyer önerileri

Yaşar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğunun düzenlediği "Zirve 22" etkinliği kapsamında, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinden,...

Yaşar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğunun düzenlediği "Zirve 22" etkinliği kapsamında, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinden, alanında başarılı yöneticiler söyleşilere katıldı.

Yaşar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğunun bu yıl 7. kez düzenlediği "Zirve 22" etkinliği öğrenciler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Selçuk Yaşar Kampüsü Konferans Salonunda gerçekleşen etkinlikte, her biri alanında uzman 10 konuşmacı, iki gün boyunca "Denge" konusu çerçevesinde söyleşiler gerçekleştirdi. Kendileri için dengenin ne olduğunu anlatan konuşmacılar, öğrencilere kariyer önerilerinde bulunarak ilham verdi. Etkinliğe katılan öğrenciler, konuşmacıların verdiği kariyer tavsiyelerini dinledi, tecrübelerinden ilham aldı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Önceki ve Sonraki Haberler