Başkan Muammer Özcura: "Araç parkımıza 8 kamyon daha katıyoruz"

Başkan Muammer Özcura: "Araç parkımıza 8 kamyon daha katıyoruz"

Kütahya İl Özel İdaresi bünyesine kazandırılan araçlar ile araç parkını zenginleştirmeye devam ediyor.

Kütahya İl Özel İdaresi bünyesine kazandırılan araçlar ile araç parkını zenginleştirmeye devam ediyor. Galatya Enerji Üretim A.Ş., Kütahya İl Özel İdaresi araç parkına 8 adet kamyon hibe etmeye hazırlanıyor. 2024 model 10 teker çift çeker kamyonların teslimatının önümüzdeki ay içerisinde tamamlanması hedefleniyor.

Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Muammer Özcura, "Özel İdaremiz için araç ve makine parkı çok çok önemli. Geçmiş yıllarda büyük çapta yenilediğimiz ve güçlendirdiğimiz filomuza her yıl yeni araç ve iş makineleri ilave ederek güçlü ve sürdürülebilir olmasını sağlıyoruz. Bu çerçevede Galatya Enerji Üretim A.Ş.'de araç parkımıza 2024 model 10 tekerlekli çift çeker 8 adet kamyonu hibe edecek. Hibe araçlarımızın tesliminin nisan ayı içerisinde tamamlanmasını bekliyoruz. Araçları hibe eden Galatya Enerji Üretim A.Ş'ne teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

İHA

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Önceki ve Sonraki Haberler