Datça ‘Sarıca yaz’ ile yaza ’merhaba’ dedi

Datça ‘Sarıca yaz’ ile yaza ’merhaba’ dedi

Muğla'nın gözde turizm ilçelerinden Datça'da Ekim ayında düzenlenecek Sarıca Yaz Festivali'nin ön programı olan "Yaza merhaba" etkinliği düzenlendi.

Muğla'nın gözde turizm ilçelerinden Datça'da Ekim ayında düzenlenecek Sarıca Yaz Festivali'nin ön programı olan "Yaza merhaba" etkinliği düzenlendi. Kargı koyunda gerçekleşen etkinlik partisinde çevre ilçelerden ve şehirlerden de bir çok kişi ile sosyal medya fenomenleri katılım sağlayarak "Datça'da yaz hiç bitmez" dediler.

Datça'da Ekim ayının ilk haftasında düzenlenecek olan Sarıca Yaz Festivali'nin "Yaza merhaba" partisinde dj performansları ve yerel sanatçılar sahne aldı. Turizmci ve girişimci Ezgi Öztürker, Oksal Keçeci, Gözde Nur Can'ın organize ettiği ve Türkiye'nin ilk yapay zeka ile tasarlanarak planlanmış olan "Sarıca Yaz Festivali'nin yaz başı etkinliğinde Emrah Karaduman da sahne aldı. Sarıca Yaz Festivali'nin "Yaza merhaba" partisinin organizatörlerinden Ezgi Öztürker; "Datça'da yaz hiç bitmez. Geçtiğimiz Ekim ayında sosyal medya fenomenlerinin de katılımı ile "Sarıca yaz" lansmanını yapmıştık. Burada Eylül ve Ekim ayları bölgenin en güzel zamanlarıdır bu zamana da Sarıca yaz denir, 4 Ekimde başlayıp 6 Ekim'de sona erecek olan üç günlük bir festival düzenliyoruz. Sarıca yaz ekibi ile hazırladığımız Mayıs ayında yaptığımız bu etkinlik festivalin ilk adımı olan yaza merhaba partisi oldu. Ekim ayında çok yoğun katılımcılar ile Datça'nın farklı alanlarında festival gerçekleşecek" diyerek festivalin Datça'nın farklı bölgelerinde farklı konseptler ile hazırlıklara başladıklarını belirtti.

Datça ‘Sarıca yaz’ ile yaza ’merhaba’ dedi

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Önceki ve Sonraki Haberler