Denizli Büyükşehirden Ramazan ayına özel 6 farklı program

Denizli Büyükşehirden Ramazan ayına özel 6 farklı program

Denizli Büyükşehir Belediyesi, ramazan ayının dolu dolu yaşanması için, 6 farklı program hazırladı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi, ramazan ayının dolu dolu yaşanması için, 6 farklı program hazırladı. Başkan Zolan, Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenleyecekleri "Büyükşehir'le Ramazan" adlı programlara tüm hemşehrilerini davet etti.

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 11 ayın sultanı ramazan ayına özel "Büyükşehir'le Ramazan" adlı 6 farklı program hazırladı. 15 Mart – 7 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek programlar Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'nde ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Programların ilki 15 Mart 2024 Cuma günü saat 21.30'da Tasavvuf Musikisi sanatçısı Mehmet Kemiksiz'in konseri ile başlayacak. 16 Mart 2024 Cumartesi günü saat 21.30'da ise Türk dünyasının önemli müzik gruplarından Er Turan konseri düzenlenecek. 22 Mart 2024 Cuma günü ise saat 21.30'da sevilen sanatçı Fatih Erkoç Denizlilerle buluşacak. 23 Mart 2024 Cumartesi günü ise saat 21.30'da Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Kent Orkestrası'nın "Ramazan İlahileri" konseri yapılacak. 6 Nisan 2024 Cumartesi günü saat 21.30'da seslendirdiği ezgilerle dinleyicileri büyüleyen Eşref Ziya Terzi tasavvuf müziği konseri ile gönüllerde hoş bir seda bırakacak. 7 Nisan Pazar günü saat 21.30'da düzenlenecek son Büyükşehir'le Ramazan programında ise sevilen müzisyen Feyzullah Çelebi sahne alacak, tasavvuf ile gönüllerde hoş bir seda bırakacak.

Başkan Zolan Ramazan programlarına davet etti

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, tüm hemşehrilerinin ramazan aynı tebrik ederek, 11 ayın sultanı mübarek ayın manevi huzur ve bereketini hep birlikte yaşayıp geçmişin güzel değerlerini devam ettirmek için iftar programları düzenlediklerini hatırlattı. Ramazan ayının güzelliğini birlikte yaşayarak, sokaklarda hemşehrileriyle aynı sofrayı paylaştıklarını kaydeden Başkan Zolan, ramazan ayının manevi atmosferini dolu dolu yaşamak için Büyükşehir Belediye Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'nde çok güzel etkinlikler düzenleyeceklerini ifade ederek, tüm hemşehrilerini birbirinden değerli isimlerin katılacağı Büyükşehir'le Ramazan programlarına davet etti.

Denizli Büyükşehirden Ramazan ayına özel 6 farklı program

İHA

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Önceki ve Sonraki Haberler