Genç Yeşilay, Hersek Lagününü gezdi

Genç Yeşilay, Hersek Lagününü gezdi

Yalova Genç Yeşilay Gönüllüleri, Altınova Hersek Lagününü gezerek unutulmaz bir gün geçirdi.

Yalova Genç Yeşilay Gönüllüleri, Altınova Hersek Lagününü gezerek unutulmaz bir gün geçirdi.

Yalova Üniversitesi Genç Yeşilay Gönüllüleri, Altınova Hersek Lagününü gezerek unutulmaz bir gün geçirdiler. Öğrenciler, Hersek Lagününe hayran kaldı.

Gençlik Projeleri Destek Programı çerçevesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen "Zümrüt Projesi"nde yer alan Yalova Üniversitesi Genç Yeşilay Gönüllüleri, Altınova Belediyesi Hersek lagünü Doğa Eğitim Merkezi ve Engelsiz Kuş Gözlem Kulesi'nde Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral tarafından karşılandı.

Yalova Üniversitesi Genç Yeşilay Gönüllüleri, Altınova Belediyesi Doğa Eğitim Merkezi ve Engelsiz Kuş Gözlem Kulesi ile Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçesini ziyaret ederek, bölge hakkında bilgi aldılar.

Altınova Belediyesi Hersek Lagünü Doğa Eğitim Merkezi ve Engelsiz Kuş Gözlem Kulesi ile Tıbbî Aromatik Bitkiler Bahçesi'ne hayran kalan Genç Yeşilay üyeleri, Doğa Ve Hayvanları Koruma Gönüllüleri Sözleşmesini de içeren Türkiye'nin ilk ve tek Altınova Belediyesi Doğa Pasaportunu da alarak oldukça keyifli bir gün geçirdi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Önceki ve Sonraki Haberler