Hallı-Der’den başkan Sülük’e teşekkür ziyareti

Hallı-Der’den başkan Sülük’e teşekkür ziyareti

Hallı Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Ferhat Koca ve yönetimi kurulu üyeleri, İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük'ü makamında...

Hallı Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Ferhat Koca ve yönetimi kurulu üyeleri, İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük'ü makamında ziyaret etti.

Ramazan bayramında Hallı köyünde düzenlenen etkinliğe vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ziyaretinde bulunan Hallı Der Başkanı Ferhat Koca "Hallı Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak geleneksel hale getirdiğimiz etkinliğimize destekte bulunan Belediye başkanımıza katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Hem Başkanımızın hem de sponsorlarımızın da destekleriyle köylümüzü bir araya getirerek güzel bir etkinliğe imza attık" dedi.

Belediye Başkanı Ali Sülük'de "Nazik ziyaretleri için, Hallı Köyü Dernek Başkanı Ferhat Koca ve Yönetimi ile Çavuş Mahallesi muhtarı Ali Singer'e teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Önceki ve Sonraki Haberler