İnşaat sektörü 2024 yılının son çeyreğinden umutlu

İnşaat sektörü 2024 yılının son çeyreğinden umutlu

Adana'da faaliyet gösteren Bakız İnşaat'ın sahibi Turgay Canver, "Cumhurbaşkanımızın önderliğinde ekonomi kuruluyla birlikte bütün sektörlerde olacağı gibi inşaat sektörünün de 2024 yılının son çeyreğinden itibaren ivme kazanacağını...

Adana'da faaliyet gösteren Bakız İnşaat'ın sahibi Turgay Canver, "Cumhurbaşkanımızın önderliğinde ekonomi kuruluyla birlikte bütün sektörlerde olacağı gibi inşaat sektörünün de 2024 yılının son çeyreğinden itibaren ivme kazanacağını bekliyorum" dedi.

Pandemi döneminde en çok sıkıntıya giren sektörlerin başında gelen inşaat sektöründe hareketlilik başladı. Sektör yetkilileri 2024 yılının son çeyreğinden itibaren sektörün tam anlamıyla ivme kazanıp hareketliliğin pik yapacağını bekliyor.

"İvme artacak"

Uzun yıllardır Adana'nın önde gelen inşaat firmaları arasında yer alan Bakız İnşaat'ın sahibi Nadir Turgay Canver, "2024 yılının son çeyreğinden sonra enflasyonun düşeceğine inancımdan dolayı insanların satın alma gücününde artışa geçeceğine inanıyorum. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde ekonomi kuruluyla birlikte bütün sektörlerde olacağı gibi inşaat sektöründe de 2024 yılının son çeyreğinden itibaren ivmenin artacağını ön görüyorum" dedi.

"Daha güzel hedeflere ulaşacağız"

Ülkenin birlik ve beraberliğinin her şeyden daha önemli olduğunu aktaran Turgay Canver, "Allah ülkemize zeval vermesin. Birlik ve beraberliğimiz bozulmadığı sürece ülkemiz ve sektörlerimizin daha güzel hedeflere ulaşacağından eminim ifadelerini kullandı.

İHA

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Önceki ve Sonraki Haberler