Kağızman Belediye Başkanı Yıldız Mazbatasını aldı

Kağızman Belediye Başkanı Yıldız Mazbatasını aldı

Kars'ın Kağızman ilçesi Belediye Başkanı MHP'li Nevzat Yıldız mazbatasını aldı.

Kağızman Belediye Başkanı Yıldız Mazbatasını aldı

Kars’ın Kağızman ilçesi Belediye Başkanı MHP'li Nevzat Yıldız mazbatasını aldı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Atilla Kaya, MYK üyesi Muharrem Yıldız, MHP il Başkanı Yaver Özcan, Kars Eski Milletvekili adayı Umut Yılmazel, Kars Ülkü Ocakları Başkanı Tolga Adıgüzel, Kağızman MHP ilçe Başkanı Cengiz Sakinci, MHP Yönetim Kurulu üyeleri ve partililer ile, İlçe Seçim Kuruluna gelen Başkan Yıldız’a, mazbatasını Kağızman Adliyesi Hakimi Özkan İpiz verdi.

Buradan kalabalıkla birlikte Kağızman Belediyesi önüne gelen Nevzat Yıldız için kurban kesildi ve ardından dualar okundu. MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Atilla Kaya kesilen kurbanın kanından, Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız’ın anlına sürdü.

Kağızman Belediyesinin önünde kısa bir açıklama yapan Kağızman Belediye Başkanı Yıldız, “ Kağızman’da yerel seçimlerden sonra bazı tatsız olayların olması bizleri gerçekten çok üzdü. Kağızman halkı bunu çok iyi görecek ki Nevzat Yıldız, Türk- Kürt demeden herkesin Belediye Başkanı olacak, herkese hizmet edecek, halkın efendisi değil, hizmetkarı olacaktır. Kağızman Belediyesinin kapısı bütün Kağızmanlılara açıktır.” Diye konuştu.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Atilla Kaya ise; Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız’a, Milliyetçi Hareket Partisi olarak her türlü katkının sunulacağı vurgusunu yaparak, Kağızman Belediyesinin Türk, Kürt demeden herkese hizmet edeceğini sözlerine ekledi.

Kağızman Belediyesi önünde yapılan törenin ardından, Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız; Makamında tebrikleri kabul etti. Tolga Yüce karsmanset.com

3.20140403191854..gif4.20140403191921..gif5.20140403192008..gif7.20140403192039..gif6.20140403192103..gif

Önceki ve Sonraki Haberler