Kalıp Silikonu İhtiyaçlarınız İçin Tek Adres – Verpol Boya

Kalıp Silikonu İhtiyaçlarınız İçin Tek Adres – Verpol Boya

Verpol Boya, 2011 yılında İstanbul Kartal'da kurulmuş bir şirket olup, dış cephe ahşap boyası, mobilya grubu boyaları, vernikleri, tinerleri, epoksi ve poliüretan reçinelerini ve kalıp silikonu tedarik etmektedir.

Kalıp Silikonu İhtiyaçlarınız İçin Tek Adres – Verpol Boya

Verpol Boya, 2011 yılında İstanbul Kartal'da kurulmuş bir şirket olup, dış cephe ahşap boyası, mobilya grubu boyaları, vernikleri, tinerleri, epoksi ve poliüretan reçinelerini ve kalıp silikonu tedarik etmektedir. Şirket sektörde önemli bir tedarikçi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Verpol Boya, müşterilerinin proseslerinin gelişimine ve maliyetlerine fayda sağlamak amacıyla, sürekli olarak yenilikçi ve kaliteli ürünleri bünyesine eklemektedir. Bu sayede, hizmet kalitesi ve ürün çeşidini sürekli olarak geliştirmektedir. Bu strateji ile müşteri memnuniyetini ve sadakatini arttırmaktadır.

RTV2 Kalıp Silikonu Verpol Boya Ürünleri

RTV2, Room Temperature Vulcanizing (Oda Sıcaklığında Kürleşen) kalıp silikonu ve ürünlerinin adıdır. Bu isim, kalıp silikonlarının çift komponentli olduğunu ifade eden "2" ibaresinden oluşur.

RTV2 silikonlar, kendi içerisinde kürleşme tiplerine göre ikiye ayrılır. Bu kürleşme tipleri, addition cure RTV2 silikonlar ve condensation cure RTV2 silikonlar olmaktadır. Addition cure RTV2 silikonlar, katılım reaksiyonları ile kürleşirken, condensation cure RTV2 silikonlar, kondensasyon reaksiyonları ile kürleşir.

RTV-2 Kalıp Silikonu Özellikleri

RTV-2 kalıp silikonları, birçok avantajlı özelliklere sahiptir. Öncelikle, yumuşak olmaları sayesinde kolayca şekillendirilebilir ve tüm detaylara kolayca girebilir. Düşük viskosite (akışkanlık) sayesinde, kalıpların çok ince detaylarını bile kolayca kapatabilir. Ayrıca, RTV-2 kalıp silikonları, bakır ve kalay yüzeyler hariç hiçbir yüzeye tutunmaz.

Yüksek kopma ve yırtılma direnci sayesinde kalıplar uzun süre kullanılabilir. Yüksek ısı dayanımına sahip olduklarından, yüksek sıcaklıklarda bile kalıpları kullanabilirsiniz. Son olarak, yüksek kimyasal dayanımları sayesinde, kalıplar kimyasal maddelerle temas ettiklerinde bile zarar görmez.

Dış Cephe Ahşap Boyası Ürünleri

Verpol Boya, boya alanındaki tüm ihtiyaçlarınız için en yüksek kaliteli ürünleri sunmaktadır. Bu sektörde önde gelen firmalardan biri olarak, birçok özelliklerimizle dikkat çekiyoruz. Özellikle ürünlerimizin kalitesi, yüksek standartları karşılamasının yanı sıra, uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunulması, bizi tercih edilen bir firma haline getirmektedir.

Verpol Boya, dış cephede kullanılan ahşapların dış etkenlere ve hava koşullarına açık olması sebebiyle, dış cephe ahşap boyası emprenye ürünleri üretmektedir. Ahşabı koruyan bu ürünler, farklı kimyasalları emdirme işlemi olan emprenye teknikleri ile hazırlanmıştır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Önceki ve Sonraki Haberler