Konyaaltı THM Korosu  ‘Yaza Merhaba Konseri’

Konyaaltı THM Korosu ‘Yaza Merhaba Konseri’

Konyaaltı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu "Yaza Merhaba Konseri" ile 7 Haziran Salı günü saat 20.30'da Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi'nde sahnede...

Konyaaltı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu "Yaza Merhaba Konseri" ile 7 Haziran Salı günü saat 20.30'da Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi'nde sahnede olacak.

Türk Halk Müziği'ni yaşatmak, sahip çıkmak ve icra etmek amacıyla Konyaaltı Belediyesi bünyesinde kurulan Türk Halk Müziği Korosu "Yaza Merhaba Konseri" ile türkü severlerle buluşacak. Koro, 7 Haziran Salı günü saat 20.30'da Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezinde sahnede olacak. Şef Soner Mızrak yönetimindeki Konyaaltı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu konserde solo ve koro eserler seslendirecek. Türk Halk Müziği'nin sevilen eserlerinin yer alacağı konserin ücretsiz olduğu ve Türk Halk müziği seven herkesin davet edildiği belirtildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Önceki ve Sonraki Haberler