Ön muhasebede kadın girişimcilere özel 3 aylık ek kullanım süresi

Ön muhasebede kadın girişimcilere özel 3 aylık ek kullanım süresi

Bulut tabanlı ön muhasebe programı Paraşüt, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Mart ayı boyunca abone olan girişimci kadınlara 3 aylık ek kullanım süresi...

Bulut tabanlı ön muhasebe programı Paraşüt, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Mart ayı boyunca abone olan girişimci kadınlara 3 aylık ek kullanım süresi hediye edecek.

KOBİ'lerin finansal operasyonlarını daha verimli yürütmelerini sağlayan ve işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerini destekleyen hizmetler sunan Paraşüt, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla özel bir kampanya başlattı. Buna göre Mart ayı boyunca Paraşüt'e abone olan girişimci kadınlara, yıllık aboneliğe ek olarak 3 aylık kullanım süresi hediye edilecek.

"Çorbada tuzumuz olsun istedik"

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayan Paraşüt Kurucu Ortağı ve CEO'su Sean X Yu, "Bu anlamlı günü kutlarken, iş hayatında pek çok zorlukla karşılaşan girişimci kadınlara destek olmayı hedefledik; bir anlamda çorbada tuzumuz olsun istedik. Paraşüt'e abone olan girişimci kadınlar, fatura ve cari hesap takibinden ön muhasebe yönetimine uzanan kapsamlı hizmetlerimizden yararlanarak zaman ve maliyet avantajı kazanabilir" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Önceki ve Sonraki Haberler