Ordu’da oto galericiler sitesi açıldı

Ordu’da oto galericiler sitesi açıldı

Altınordu Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan, Ordu'da tek olma özelliği taşıyan 62 oto galeriyi bünyesinde bulunduran "oto galericiler sitesi" açıldı.

Altınordu Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan, Ordu'da tek olma özelliği taşıyan 62 oto galeriyi bünyesinde bulunduran "oto galericiler sitesi" açıldı.

Altınordu Karacaömer Mahallesinde 20 dönüm alan üzerinde yapımı tamamlanarak hizmete sunulan projede noter, oto ekspertiz, oto yıkama, kafe, kuaför, market gibi sosyal yaşam alanları da yer alıyor. Dört bloktan oluşan oto galericiler sitesi, 62 oto galerinin yanında idari bina, 10 bin metrekareye varan kapalı alan, 2 bin 600 metrekare yeşil alanı ve 3 bin 800 metrekare açık otoparkı ile Avrupa standartlarında hizmet verecek niteliklere sahip.

Oto galericiler sitesinin açılışında konuşan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Altınordu'yu marka şehir yapmak için çalıştıklarını belirtti. Tören, "24 saat çalışan belediyecilik anlayışıyla ışığı hiç sönmeyen Altınordu'yu inşa etmek, imar etmek ve insanımızı ihya etmek için yaşam kalitesini yükseltecek hamlelerle şehrimizi marka şehirler haline getirebilmek için yüksek bir çaba sarf ettiğimizi ifade etmek isterim. Spordan, eğitime, istihdamdan, sanata, mimariden, şehirciliğe hayatın her alanına dokunmaya çalışıyoruz. Bu sitemiz şehrin mevcutta dağınık olan iş yerleri konumundan çağdaş planlamanın gereği olan toplu iş yerlerine geçişte öncü ve örnek olacak. Şehrin sıkışmış trafiği noktasında da merkezimizin kentimize önemli manada nefes aldıracağını düşünüyoruz. Vatandaşlarımız bütün ihtiyaçlarını bu merkezimize geldiğinde karşılayabilecek. Bu yönüyle ve aynı zamanda modern mimarisi ile şehrimizde yeni bir eserin başka bir örneği olmadığını da ifade edebiliriz. Esnaflarımız için, şehrimiz için hayırlı olmasını diliyoruz. Siyasette ki en büyük kazanç milletimizin yaptığı hayır dualarıdır, biz sizlerin dua ve destekleriyle yolumuza devam etmek istiyoruz. Biz nasip olursa inşallah Ordumuzda şimdiye kadar nasıl değerli hizmetlerle anıldık, bundan sonrada aynı şekilde bu hizmet anlayışı içerisinde yolumuza devam edeceğiz. Açılışını gerçekleştirdiğimiz oto galericiler sitemizin şehrimize, insanımıza, esnafımıza, bölgemize, şehir ekonomimize hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

Açılış programına Ordu Valisi Muammer Erol, AK Parti Ordu Milletvekilleri Prof. Dr. Mahmut Özer, İbrahim Ufuk Kaynak, Mustafa Hamarat, MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Celal Tezcan, İl Emniyet Müdürü, Atilla Aksoy, Altınordu Kaymakamı Erkan Karahan, protokol üyeleri, esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ordu’da oto galericiler sitesi açıldı

İHA

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Önceki ve Sonraki Haberler