PAÜ öğrencileri bilgi yarışmasında bölge ikincisi oldu

PAÜ öğrencileri bilgi yarışmasında bölge ikincisi oldu

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Gençler Arası Kültür ve Sanat yarışmaları kapsamında düzenlediği bilgi yarışması üniversite kategorisinde Denizli'yi temsil eden Pamukkale Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım...

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Gençler Arası Kültür ve Sanat yarışmaları kapsamında düzenlediği bilgi yarışması üniversite kategorisinde Denizli'yi temsil eden Pamukkale Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri Ege Bölge İkincisi oldu.

PAÜ İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri geçtiğimiz Eylül ayında gençler arası üniversite kategorisinde düzenlenen bilgi yarışmasında Bölge Finali'nde Denizli'yi temsil etmeye hak kazandılar. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 26 Şubat 2024'te Manisa'da Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışmaları kapsamında düzenlenen bilgi yarışmasına katılan PAÜ Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinden, Zafer Kaha, Zeynep Buse Afşar ve Makina Mühendisliği Bölümü öğrencisi Süleyman Çelik Ege Bölge İkincisi oldular. "Kim bilir?" adlı bilgi yarışması Ege Bölge Finali'nde 8 ilden gelen katılımcılar yer aldı. Birinci olan öğrenciler Ege Bölgesi üniversitelerini temsilen Türkiye Finali'nde yarışacaklar. Türkiye Finali'nde birinci olan öğrencilere yurt dışı hareketlilik programı, ikincilere dizüstü bilgisayar, üçüncülere akıllı telefon hediye edilecek.

"Desteklemeye her zaman hazırız"

İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Soylu, Ege Bölgesi Finali'nde bölge ikincisi olan öğrencileri geçtiğimiz hafta kabul etti. Dekan Prof. Dr. Ali Soylu "Sizler başarılı bir şekilde öğrenimlerinize devam ederken iş yaşamınızda deneyim ve tecrübelerinizi geliştirmeye devam ediyorsunuz. Bu özverili çalışmaların neticesinde bu tür yarışmalarda fakültemizi, üniversitemizi ve en başta kendinizi başarıyla temsil ediyorsunuz. Gerçekten takdire şayan çabalarınız. İnşallah, bunların devamı gelir. Bu tür yarışmalara katılım noktasında bizlere düşen herhangi bir şey olduğunda desteklemeye her zaman hazırız. Başarılarınızın devamını dilerim" dedi.

PAÜ öğrencileri bilgi yarışmasında bölge ikincisi oldu

İHA

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Önceki ve Sonraki Haberler