"Tour of Van" Uluslararası Bisiklet Yarışı devam ediyor

"Tour of Van" Uluslararası Bisiklet Yarışı devam ediyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Van, Bitlis ve Muş valilikleri, Van Büyükşehir Belediyesi, Uluslararası Bisiklet Birliği (UCI) ve Türkiye Bisiklet Federasyonu iş birliğiyle gerçekleştirilen uluslararası "Tour Of Van" Uluslararası Bisiklet Yarışı...

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Van, Bitlis ve Muş valilikleri, Van Büyükşehir Belediyesi, Uluslararası Bisiklet Birliği (UCI) ve Türkiye Bisiklet Federasyonu iş birliğiyle gerçekleştirilen uluslararası "Tour Of Van" Uluslararası Bisiklet Yarışı devam ediyor.

Van'dan dün startı verilen yarışa 6 ülkeden katılan 60'a yakın sporcu, 470 kilometrelik yarışın 2 etabı olan Muş'un Malazgirt ilçesine geldi. Sporcular, Malazgirt Kaymakam Vekili Bulanık Kaymakamı Oğuzhan Ocak ve Türkiye Bisiklet Federasyonu Asbaşkanı Bahattin Akyön'ün de katıldığı programla, sabah saatlerinde yarışın 2 etabı için pedal çevirdi. Yarışmanın sonunda dereceye girenlere ödülleri verildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Önceki ve Sonraki Haberler