Tüm çalışmalar olumsuzluk yaşanmasın diye

Tüm çalışmalar olumsuzluk yaşanmasın diye

MASKİ Genel Müdürlüğü, yağışlı havalarda meydana gelebilecek olumsuz durumların önüne geçmek için Şehzadeler ilçesine bağlı Karaağaçlı mahallesinde 1.5 kilometrelik kısmi yağmursuyu hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi.

MASKİ Genel Müdürlüğü, yağışlı havalarda meydana gelebilecek olumsuz durumların önüne geçmek için Şehzadeler ilçesine bağlı Karaağaçlı mahallesinde 1.5 kilometrelik kısmi yağmursuyu hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi. Kanalizasyon Dairesi Başkanı Cem Çöllü, çalışmaları yerinde inceledi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde yağışlı havalarda vatandaşların olumsuz etkilenmemesi için yağmursuyu döşeme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı bünyesinde Şehzadeler ilçesine bağlı Karaağaçlı mahallesinde 2.5 milyon TL yatırım bedeliyle 1.5 kilometrelik kısmi yağmursuyu hattı döşeme çalışması gerçekleştirildi. Kanalizasyon Dairesi Başkanı Cem Çöllü, Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı şube müdürleri, teknik personel, mahalle muhtarı Ali Kavkas ve mahalle sakinleri de çalışmaları yerinde inceledi. Mahalle muhtarı Ali Kavkas, "Mahallemiz için önemli bir çalışmaya imza atıldı. Cengiz Başkanımıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz" dedi.

"Yatırımlarımız sürecek"

Çalışmayla ilgili bilgi veren Kanalizasyon Dairesi Başkanı Cem Çöllü, "22 milyon TL yatırım bedelli Manisa ili Yunusemre, Şehzadeler, Akhisar ve Sarıgöl ilçeleri muhtelif mahallelerinde kısmi kanalizasyon ve kısmi yağmursuyu hattı yapım işimiz kapsamında, Şehzadeler ilçemiz Karağaçlı mahallemizde 1.5 kilometrelik yağmursuyu hattı döşeme çalışması gerçekleştirdik. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün önderliğinde vatandaşlarımıza daha sağlıklı altyapı sunmak için hizmetlerimizi sürdüreceğiz" dedi.

Tüm çalışmalar olumsuzluk yaşanmasın diye

İHA

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Önceki ve Sonraki Haberler