Türkiye, Gürcistan ve Azerbaycan Dışişleri Bakanları Bakü Bildirisini imzaladı

Türkiye, Gürcistan ve Azerbaycan Dışişleri Bakanları Bakü Bildirisini imzaladı

Azerbaycan'da düzenlenen Türkiye-Gürcistan-Azerbaycan Üçlü Dışişleri Bakanları 9. Toplantısı sonrasında Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Gürcistan Dışişleri Bakanı İlia Darçiaşvili ile Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov Bakü...

Azerbaycan'da düzenlenen Türkiye-Gürcistan-Azerbaycan Üçlü Dışişleri Bakanları 9. Toplantısı sonrasında Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Gürcistan Dışişleri Bakanı İlia Darçiaşvili ile Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov Bakü Bildirisini imzaladı.

Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de 9'uncusu düzenlenen Azerbaycan, Türkiye ve Gürcistan Dışişleri Bakanlarının Üçlü Toplantısı sona erdi. Toplantıda, Azerbaycan, Türkiye ve Gürcistan arasındaki mevcut çok taraflı iş birliği konuları başta olmak üzere, bölgesel iş birliği perspektifleri, diğer ikili ve çok taraflı konular ele alındı.

Bakan Fidan, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov ve Gürcistan Dışişleri Bakanı İlia Darçiaşvili, Haydar Aliyev Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantının ardından Bakü Bildirisine imza attı.

İHA

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Önceki ve Sonraki Haberler