ANKET
Sayın Anket Katılımcıları; Aynı İp Numarasından, Modem Aç kapa yapılarak atılan bir çok oy sistem botları tarafından tespit edilerek gecersiz sayılmaktadır! Anketteki yüzdelerin sık değişmesi bu yüzdendir.Katılımınız için teşekkür ederiz.
Sayın Anket Katılımcıları; Aynı İp Numarasından, Modem Aç kapa yapılarak atılan bir çok oy siste
NÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
GAZETE BAŞLIKLARI

Video Haber
E-POSTA LİSTESİ
PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
2,5875
EURO
2,8275
HAVA DURUMU
Kars -7 / 7 °C
Ardahan -7 / 7 °C
Iğdır -1 / 14 °C
Erzurum -8 / 7 °C
Ankara 5 / 17 °C
İstanbul 11 / 20 °C
İzmir 14 / 17 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sınıflara projeksiyon

Sınıflara projeksiyon

13 Ocak 2011 / 14:08
Kars Selim'de Kazım Karabekir Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nda (YİBO) eğitim - öğretim kalitesini artırmak amacıyla sınıflara projeksiyon cihazları taktırıldı.

2010 - 2011 eğitim ve öğretim döneminde öğrencilerin daha iyi bir ortamda eğitim görmesi için harekete geçen Kazım Karabekir YİBO Müdürlüğü, sınıfları projeksiyon cihazıyla donattı. Milli Eğitim Bakanlığı’nın gönderdiği ödenekle 420 öğrecinin eğitim - öğretim gördüğü okula, bilgisayar ve projeksiyon cihazları alındı.
İngilizce dersinde hayvan isimlerini projeksiyon cihazıyla görsel olarak anlatan İngilizce Öğretmeni Nurhayat Abay, “Bu cihazlarla öğrenciler derslerini daha rahat öğreniyor. Görerek öğrenen öğrencilerin başarı düzeyi de artmaya başladı” dedi.
Projeksiyon yardımıyla anlatılan derslerin zevkli geçtiğini söyleyen öğrenciler, “Önceden derste bazı konuları anlamakta zorlanıyorduk. Şimdi hem görerek hem de duyarak öğreniyoruz. Böylece anlatılanlar aklımızda daha uzun süreli kalıyor” dediler.

hadi ordan
selimcan
orası YİBO değil mi? Bütçesi var şakır şakır satın alıyor.Öte yandan bilmem ne köyünde okulda hizmetli parası toplayamayan öğretmenim eline süpürgeyi alıp sınıfı süpürüyor.Hatta köylüden dayak yiyor(geçen yıl şahit olduk).Ve Yibo'nun bütçesi olduğu için projeksiyon cihazı alıyor bunu da manşet yapıyor yalakalıkla bundan övgüyle bahsediyorsunuz.Diğer yanda bütçesi olmayan okulda görev yapan öğretmenlerimiz çok beceriksizler değil mi.Onları sırf oralarda görev yaptıkları için tebrik etmek gerek.
21 Şubat 2011 Pazartesi 12:18
YÜREKTEN KUTLUYORUM
leyla
kazım karabekir yibo müdürünü ve personelini kutluyorum bu eğitim için önemli bir adımdır şu akıllı sınıftan bahseden arkadaŞ YARDIM ET DE AKILLI SINIFLARA DA DÖNÜŞTÜRÜLSÜN
23 Ocak 2011 Pazar 14:44
selimli
hayati
bu her sınıfa projeksiyon cihazı kuran kazim karabekir ilköğretim okulu yöneticilerini canı gönülden kutluyorum.millieğitim bakanlığınıda takdir ediyorum.akıllı sınıflardan bahseden selimcan bu ilçede 50-60 tane okul var. sınıfları projeksiyon cihazlarıyla donatılan bir okul göster.lütfen eğitim öğretim adına adım atanlara destek olun.takdir edin .
14 Ocak 2011 Cuma 20:15
arama
hakan
tebrik ediyorum gelen ödeneği öğrenci lehine kullanmışlar.üç yıl önceydi selimde ödünç projeksiyon cihazı arıyordum.şimdi her sınıfta bir tane
14 Ocak 2011 Cuma 13:20
UZAY
AYŞEGÜL
selimcan siz ya art niyetlisiniz,ya uzayda yaşıyorsunuz,veya ulaşamadığınız bir projeye böyle diyorsunuz.çünkü her sınıfta projeksiyon önemli bir adımdır.meb teşekkürler çatlayan çatlasın.
14 Ocak 2011 Cuma 10:50
tebrikler
engin
yapanların eline sağlık akıllı sınıfın ne olduğunu bilmeyenler çamur atmasın bu büyük bir gelişim tebrikler
14 Ocak 2011 Cuma 08:53
uzay
yusuf güven
memocan doğu anadoluda eğitim-öğretim adına atılan ve destek olan herkesi tebrik etmek lazım acaba herhengi bir okula çivi çaktınızmı hiç akıllı sınıf gördünüzmü.aklıma şu fıkrada geldi köyün birinde kimse camiye gelmez.imam sorar neden gelmiyorsunz.işte soğukta ayakkabılarımızı nasıl çıkartalım derler.imamda ayakkabıylada namaz kılınır gelin der cemaati camiye getirir.imamın tayini çıkar gider.başka bir imam köye gelir cemaatin ayakkabıyla namaza geldiğini görür.sorduğunda cemaat giden imam bize böyle olur dedi.yeni gelen imam tayini çıkan imamı arar cemaatin durumunu söyler giden imamda yeni gelen imama ben ayakkabılı getirdim.buyurun sizde ayakkabısız getirin.şimdi selimcan buyurun sizde ekıllı sınıf yapın.çalışana adım atana köstek olmayın.
14 Ocak 2011 Cuma 08:52
vayyyy bee
selimcan
habere bak hizaya gel... adamlar okullarını akıllı sınıflara çevirirken bizimkiler projeksiyonla haber yapıp hava atıyor.Kardeşim projeksiyon tarih oldu yenilikleri takip edin...Ayrıca bu fark yaratan bir durum değil olması gerekendir.
13 Ocak 2011 Perşembe 20:38
TEBRİKLER
MAHMUT GÜZELDERE
SELİM İLÇESİ KAZİM KARABEKİR MÜDÜRLÜĞÜNÜ KUTLUYORUM.ÇOĞU OKULDA BULUNMAYAN PREJEKSİYON CİHAZLARINI HER SINIFA YERLEŞTİRMİŞ.BÖYLELİKLE GELECEĞİMİZİN TEMANITA ÇOCUKLARIMIZIN DAHA İYİ BİR ŞEKİLDE YETİŞECEĞİNE İNANIYORUM.TEKRAR EMEĞİ GEÇENLERİ KUTLUYORUM.
13 Ocak 2011 Perşembe 15:59