Ahmet Arslan, Kars ve Türkiye’ye hizmet için tekrar adaylık başvurusu yaptı

Ahmet Arslan, Kars ve Türkiye’ye hizmet için tekrar adaylık başvurusu yaptı

65. Hükümet Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan 28. dönem Kars Milletvekilliği aday adaylığı için AK Parti Genel Merkezinde başvuruda bulundu.

Kamu ve özel sektörde geçen 40 yıllık mühendislik tecrübesi, 6 yıl Türkiye’nin en önemli genel müdürlüklerinden olan Demiryolları, Limanlar ve Hava Meydanları (DLH) İnşaatı Genel Müdürlüğü, 12 yıllık milletvekilliği tecrübesi ve Türkiye’nin birçok büyük projesinde imzası olan Arslan, bölge ve ülke siyasetinde söz sahibi olmak için yeniden memleketi Kars için müracaatta bulundu.

Özellikle Kars, Ardahan, Iğdır ve Ağrı bölgesine yapılan tarihi yatırımlarla taçlandırdığı 2 yıldan fazla Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tecrübesi ile Türkiye için, Kars için yeniden aday adayı olan Arslan’ın başvurusu bölgede sevinçle karşılandı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 21 yıldır devam eden hizmet kervanının yanı sıra Kars’a hizmetlerin artarak devamı, bölgeye hizmetlerin artarak devamı, ülkedeki önemli yeni projelere sağlayacağı katkılarla başvurusunu yapan Arslan’ın yeniden aday adayı olması aynı zamanda Ağrı, Iğdır, Kars ve Ardahan illerindeki yatırımların devamı ve yeniliği için önemli ölçüde fırsat niteliği taşıyor.

ahmet-arslan-basvuru.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler